Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Warto przeczytać

 • Jedyna taka piekarnia na świecie

  Jedyna taka piekarnia na świecie

  Zaczęło się od pomocy w sfinansowaniu pomysłu Nyimy Tamanga na piekarnię, która pozwoliłaby wyrwać mieszkańców nepalskiej wioski z marazmu i ubóstwa. Po dwóch latach starań piekarnia ruszyła, a my już myślimy, jak zrobić z niej centrum edukacyjno-kulturowe, które w przyszłości będzie służyć miejscowej społeczności.

  Więcej

 • 4xP - czyli podstawy dobrej sprzedaży

  4xP - czyli podstawy dobrej sprzedaży

  Czym kupić klienta? Umiejętnie wywołać i podtrzymać popyt na nasz produkt? Wszystko zależy od doboru środków, które skupiają się wokół produktu, ceny, promocji i dystrybucji.

  Więcej

 • Innowacje – to proste!

  Innowacje – to proste!

  Niedługo w całej Polsce ruszą konferencje promocyjno-informacyjne dotyczące projektu "Innowacje – to proste!". Projekt jest skierowany dla małych firm zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami.

  Więcej

 • Niezawodne powłoki teflonowe

  Niezawodne powłoki teflonowe

  Zaostrzone normy w zakresie higieny w piekarni i cukierni spowodował wzrost zastosowania powłok fluoropolimerowych, a zwłaszcza teflonowych. Można nimi powlekać zarówno nowe, jak i regenerowane elementy urządzeń szeroko stosowanych w naszej branży.

  Więcej

 • Innowacyjne rozwiązania firmy Revent

  Innowacyjne rozwiązania firmy Revent

  System studzenia próżniowego: pieczywo prosto z pieca wystudzone w ciągu 2-6 min. do temperatury otoczenia, garownio-chłodnie z natryskowym systemem zaparowania oraz piec obrotowy z wózkiem hertowym - Roto Sole. Te 3 rozwiązania zrewolucjonizowały piekarnie!

  Więcej