Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Mały płaci więcej

  Mały płaci więcej

  Jesteś przedsiębiorcą zatrudniającym nie więcej niż dziewięciu ubezpieczonych? Nie podlegasz wpisowi do rejestru REGON? Od 1 kwietnia odprowadzisz do ZUS więcej pieniędzy.

  Więcej

 • Informuj klienta: Ile kromek chleba dziennie?

  Informuj klienta: Ile kromek chleba dziennie?

  Dla konsumentów, którzy stosują lub będą chcieli zastosować wytyczne żywieniowe GDA, bardzo ważną sprawą jest rzetelna informacja o składnikach odżywczych pieczywa. W tym przypadku chodzi głównie o zawartość węglowodanów.

  Więcej

 • Gdzie na wakacje 2012?

  Gdzie na wakacje 2012?

  Po całym roku pracy i codziennej krzątaniny każdy z nas marzy o wypoczynku i oderwaniu się od szarej rzeczywistości. W zależności od finansowych możliwości, naszych upodobań oraz oczekiwań, mamy do wyboru bardzo szeroki wachlarz ofert wyjazdów w praktycznie każdy zakątek świata.

  Więcej

 • Tajniki słodkiej stewii

  Tajniki słodkiej stewii

  W związku z coraz większym zainteresowaniem stewią jako alternatywą dla cukru postanowiliśmy sprawdzić, co jest takiego w tej niepozornej roślinie. Jakie są jej właściwości i gdzie do tej pory znalazła zastosowanie? Sprawdziliśmy też, jakie dokładnie związki chemiczne pozyskane ze stewii mogą być przydatne w produkcji żywności

  Więcej

 • Otwarcie nowej hali firmy Miran, producenta wafli

  Otwarcie nowej hali firmy Miran, producenta wafli

  Wafle do lodów to wyrób zwykle niedoceniany. Producenci lodów bardzo dbają o jakość swoich wyrobów, nie przywiązując wagi do tego, w czym będą one podane. Niesłusznie. Nawet najlepsze lody w kiepskim rożku tracą swój smak.

  Więcej

 • 4xP - czyli podstawy dobrej sprzedaży

  4xP - czyli podstawy dobrej sprzedaży

  Czym kupić klienta? Umiejętnie wywołać i podtrzymać popyt na nasz produkt? Wszystko zależy od doboru środków, które skupiają się wokół produktu, ceny, promocji i dystrybucji.

  Więcej