Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Nowość: chleb gryczany SUPRIMA

  Nowość: chleb gryczany SUPRIMA

  Firma Polmarkus zaopatruje zakłady cukiernicze, piekarskie, lodziarnie oraz gastronomie, nowością w ich ofercie jest baza do produkcji chleba i innych wypieków.

  Więcej

 • Nowości produktowe firmy Prospona

  Nowości produktowe firmy Prospona

  Przetwórnia Owoców i Warzyw Prospona przygotowała dla Klientów nowości produktowe na nadchodzący sezon. Oferta została rozszerzona o nowe nadzienia żelowe, wsady owocowe oraz frużelinę rabarbarową.

  Więcej

 • Próby wypiekowe piekarni testowej firmy DEBAG

  Próby wypiekowe piekarni testowej firmy DEBAG

  W Sycowie 22 lutego odbyły się kolejne próby wypiekowe w przyzakładowej piekarni testowej firmy DEBAGwspólnie z przedstawicielem firmy „Böcker” w Polsce, Radosławem Malmonem oraz zaproszonymi piekarzami.

  Więcej

 • Expo Sweet 2012 fotorelacja

  Expo Sweet 2012 fotorelacja

  Kolejna edycja Targów EXPO SWEET 2012 w Warszawie organizowanych przez Europejskie Zgrupowanie Interesów Gospodarczych Expo Sweet już za nami.

  Więcej

 • Aktualna wersja programu PŁATNIK

  Aktualna wersja programu PŁATNIK

  W dniu 22 lutego 2012 r. na stronach internetowych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych został opublikowany pakiet aktualizacyjny do programu PŁATNIK – 8.01.001A.

  Więcej

 • Sól wypadowa na talerzu

  Sól wypadowa na talerzu

  Pięciu osobom postawiono zarzuty w sprawie sprzedaży soli wypadowej. Według najnowszych informacji sól była sprzedawana dla branży spożywczej aż od 1999 r.

  Więcej

 • Niezawodne powłoki teflonowe

  Niezawodne powłoki teflonowe

  Zaostrzone normy w zakresie higieny w piekarni i cukierni spowodował wzrost zastosowania powłok fluoropolimerowych, a zwłaszcza teflonowych. Można nimi powlekać zarówno nowe, jak i regenerowane elementy urządzeń szeroko stosowanych w naszej branży.

  Więcej

 • Zwyciężyła pasjonatka

  Zwyciężyła pasjonatka

  Karolina Ciesielska nie mogła powstrzymać łez, kiedy odbierała puchar, złoty medal i czek w wysokości 3300 zł za zwycięstwo w konkursie "Wystawa tortów okolicznościowych". Na podium znaleźli się Katarzyna Lubczyńska (3. miejsce) oraz Jacek Kryszeń (2. miejsce) – jedyny cukiernik w tym gronie.

  Więcej