Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Deregulacja rynku cukru jest konieczna

  Deregulacja rynku cukru jest konieczna

  Organizacje reprezentujące konsumentów indywidualnych oraz przemysłowych użytkowników cukru stanowczo sprzeciwiają się propozycji przedłużenia obowiązującej organizacji rynku cukru do roku 2020.

  Więcej

 • Świąteczne pokazy firmy HERT

  Świąteczne pokazy firmy HERT

  Dnia 22 marca Hert zaprasza swoich Klientów na świąteczne pokazy produkcji, dozowania, dekoracji i krojenia ciast świątecznych. Tego dnia będzie obowiązywać 15% rabatu na ubijaczki firmy BEAR-VARIMIXER.

  Więcej

 • MistrzBranży.pl na Facebooku!

  MistrzBranży.pl na Facebooku!

  Znajdź nas i polub naszą stronę na najpopularniejszym serwisie społecznościowym facebook.com, a codziennie na twojej tablicy będzie pojawiać się porcja branżowych informacji. Bądź na bieżąco z plebiscytami, konkursami, akcjami i wszystkimi wydarzeniach, które są dla nas ważne.

  Więcej

 • Kolejna afera: imitacja suszu jajecznego

  Kolejna afera: imitacja suszu jajecznego

  W Wielkopolsce policjanci trafili na firmę, która produkowała susz jajeczny na bazie suszu rybnego, wapnia i kurkumy, z niewielką ilością jaj. Takie połączenie może być rakotwórcze - informują eksperci.

  Więcej

 • Wiosenne propozycje z hurtownią Drosol

  Wiosenne propozycje z hurtownią Drosol

  Wielkanoc i wypieki na wiosnę były głównym motywem spotkania zorganizowanego 7 marca dla klientów hurtowni Drosol. Formuła spotkania obejmowała krótkie prezentacje produktów oraz pokaz technologiczny.

  Więcej

 • Udoskonalenia BioStar

  Jak powstają zakwasy marki BioStar? Czym charakteryzuje się dobry, automatyczny żurownik? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziesz w filmie BioStar.

  Więcej

 • V Targi Lodowe

  V Targi Lodowe

  16 marca br. w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach odbędą się V Targi Branży Lodziarskiej i Cukierniczej. Organizatorem imprezy jest Hurtowania Słodyczy "Smakosz".

  Więcej