Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Umiesz liczyć? Policz swój biznes!

  Umiesz liczyć? Policz swój biznes!

  Istnieje kilka powtarzających się powodów, jakie stoją na przeszkodzie do sukcesu małej piekarni lub cukierni. Jakich? Wielu właścicieli po prostu nie wie, jak zarządzać swoją firmą, robi to intuicyjnie, nie ma planu ani strategii.

  Więcej

 • Powrót drożdżówki

  Powrót drożdżówki

  W piekarniach i cukierniach rzemieślniczych pojawiają się drożdżówki, które niewiele wspólnego mają z suchą, przesadnie słodką bułką. Czy te fit wypieki w wersji premium mają szansę zrehabilitować produkt w ostatnich latach uważany za samo zło?

  Więcej

 • Wiedza, technologia i trendy. Polagra odsłania karty

  Wiedza, technologia i trendy. Polagra odsłania karty

  Doskonała wiadomość dla firm i przedsiębiorców działających w branży piekarniczej i cukierniczej. w programie targów Polagra, oprócz bogatej oferty kilkuset wystawców, znajdą się również debaty, szkolenia, konkurs dla piekarzy i… festiwal kawy.

  Więcej

 • Dni Otwarte Polmarkus

  Dni Otwarte Polmarkus

  19 i 20 września zapraszamy do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. W tym roku czeka na Państwa ponad 60 stoisk podzielonych na 10 stref tematycznych.

  Więcej

 • Pracownia dobrze zaprojektowana

  Pracownia dobrze zaprojektowana

  Jak twierdził Philippe Starck, jeden z najwybitniejszych współczesnych projektantów, dobrze zaprojektowane przedmioty należą się każdemu. Gospodyni domowej i milionerowi. Podobnie jest z wnętrzami. Odpowiednio zaprojektowana pracownia piekarza lub cukiernika to nie tylko estetyka i ergonomia.

  Więcej

 • Croissobwarzanek z Krakowa

  Croissobwarzanek z Krakowa

  W Krakowie pojawiła się piekarnicza nowinka, która świetnie wpisuje się w światowy trend łączenia popularnych wypieków, nadając i mswojsko brzmiące, a zarazem oryginalne nazwy. Tak powstał croissobwarzanek – czy będzie hitem tej jesieni?

  Więcej