Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Seminarium praktyczne i zwiedzanie zakładu produkcyjnego GOM Owczarek - relacja

dodano , Redakcja MH, materiał promocyjny

W dniu 6 marca 2012 r. w Bełchatowie odbyło się seminarium branżowe firmy CSB-System, producenta kompleksowych rozwiązań IT dla przemysłu piekarskiego i cukierniczego.

Szybkość, jakość, solidność – oto jak należy funkcjonować na niełatwym rynku zmieniających się uwarunkowań dla prowadzenia działalności i dużej konkurencji. Firma CSB-System podczas seminarium przedstawiła wybrane rozwiązania z bogatego portfolio produktów systemu ERP, opracowane z myślą o realizacji wymagań branży piekarskiej i cukierniczej.

W części teoretycznej prelegenci przedstawili zagadnienie integracji procesów zakładowych i możliwości optymalizacji wynikające z centralnego zarządzania informacją. Była mowa o zarządzaniu trasami w systemie informacji i optymalizacji tras, o zarządzaniu sklepami firmowymi wraz ze zintegrowanym rozwiązaniem dla kas, o wybranych wariantach organizacji produkcji, kompletacji, wysyłki i całej logistyki; szczególną uwagę zwrócono na mobilną, bezpapierową organizację procesów już z chwilą przyjęcia surowca, prowadzenia magazynów, kontroli jakości aż do sprzedaży bezpośredniej „van selling”.

W części praktycznej uczestnicy seminarium zapoznali się z możliwościami oprogramowania CSB-System, wdrożonego w zakładzie produkcyjnym GOM Owczarek w Kamieńsku.

Goście seminarium: właściciele, przedstawiciele kadry menadżerskiej, kierownicy działów zainteresowani wykorzystywaniem integracji i informacji w zarządzaniu mogli przekonać się w praktyce, jakich narzędzi rzeczywiście potrzebują zakłady piekarskie, by osiągnąć znaczne korzyści i zagwarantować sobie stabilną pozycję rynkową dzięki sprawnej organizacji procesów.

 

Firma CSB-System pragnie serdecznie podziękować Panom Grzegorzowi i Bartłomiejowi Owczarek za możliwość zorganizowania części praktycznej seminarium w ich zakładzie produkcyjnym.

Informacje o planowanych szkoleniach:

tel.: 71 326 71 80

e-mail: marketing@csb-system.pl

www.csb-system.pl