Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Znakowanie pieczywa - panel dyskusyjny w Strefie Mistrza Branży

  Znakowanie pieczywa - panel dyskusyjny w Strefie Mistrza Branży

  Jak prawidłowo znakować pieczywo pakowane i nieopakowane? Od kiedy trzeba będzie podawać wartość odżywczą? Na te m.in. pytania szczegółowo odpowiadał Zygmunt Cichoń z Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Katowicach podczas panelu dyskusyjnego, zorganizowanego 4 marca br. w Strefie MB, na targach SweetTarg.

  Więcej

 • Poniedziałkowa Strefa Mistrza Branży

  Poniedziałkowa Strefa Mistrza Branży

  Nic nie stracili zwiedzający SweetTarg, którzy pojawili się dopiero w drugim dniu targów. Strefa Mistrza Branży bawiła i częstowała najróżniejszymi przysmakami Europy w niedzielę i poniedziałek. Technolodzy z zaprzyjaźnionych firm, w duetach lub solo, serwowali to, co mieli najlepszego, nierzadko z dużą dozą humoru!

  Więcej

 • Pomóż rozwinąć skrzydła uzdolnionej młodzieży

  Pomóż rozwinąć skrzydła uzdolnionej młodzieży

  Od ponad 2 lat działa Fundusz Stypendialny „Rozwiń Skrzydła” utworzony przez właścicieli warszawskiej Piekarni Cukierni Putka. Fundusz pomógł rozwinąć skrzydła blisko 60 młodym osobom, jednak potrzeb jest znacznie więcej. Możesz im pomóc.

  Więcej

 • Niedziela na SweetTargu - fotorelacja

  Niedziela na SweetTargu - fotorelacja

  W niedzielę, 3 marca, rozpoczęły się IV Śląskie Targi Cukiernicze, Piekarnicze i Lodziarskie SweetTARG 2013. Pierwszy dzień wszystkich mile zaskoczył frekwencją zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających oraz interesującym programem imprez towarzyszących. Jak w niedzielę wyglądała hala nr 3? Zapraszamy do fotorelacji

  Więcej

 • Specjalna Strefa Mistrza Branży na SweetTarg. Fotorelacja

  Specjalna Strefa Mistrza Branży na SweetTarg. Fotorelacja

  3-5 marca br. w specjalnej Strefie Mistrza Branży odbywają się niepowtarzalne, urozmaicone i pełne niespodzianek pokazy technologiczne. Motywem przewodnim 3-dniowych spotkań są polskie i europejskie smaki. Zapraszamy na gorące przekąski i zimne desery! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

  Więcej

 • Afery z polską żywnością wymagają wyjaśnień

  Afery z polską żywnością wymagają wyjaśnień

  Afery z udziałem polskiej żywności nie służą polskiej gospodarce i mogą mieć poważne konsekwencje dla naszego eksportu. Rada Gospodarki Żywnościowej (RGŻ) uspokaja, że kontrola polskich produktów jest zawsze bardzo skrupulatna, a informacje w mediach nie znajdują potwierdzenia. Dlatego należy informować opinię publiczną.

  Więcej