Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Więcej piękna w pieczywie

  Więcej piękna w pieczywie

  Drobne pęcherzyki w skórce, kolor zapowiadający smak, sprawne nacięcia, które zdobią i otwierają wnętrze pieczywa czy posypki wykonane z dbałością i fantazją. Te szczegóły zdradzają prawdziwy kunszt piekarza i rzemieślnika o duszy artysty. Mają też niebagatelną moc kuszenia i podkręcania apetytów konsumentów.

  Więcej

 • Czas na zielone!

  Czas na zielone!

  Idzie wiosna, a wraz z nią kolor zielony. Zieleni się trawa, liście na drzewach oraz krzewach. A także to, co na talerzu. I to również w postaci deseru. Przynajmniej tak wygląda to w zielonym świecie dietetyczki i edukatorki, Agaty Kornackiej.

  Więcej

 • Obudź w sobie kreatywne myślenie w biznesie! Konkurs z nagrodami

  Obudź w sobie kreatywne myślenie w biznesie! Konkurs z nagrodami

  W szybko zmieniającej się rzeczywistości kreatywność w biznesie i szukaniu klientów to podstawa. Zaskocz siebie i nas nieszablonowymi pomysłami! Oczywiście nic za darmo. Dla autorów najciekawszych pomysłów czeka nagroda na wagę złota. Sprawdź, co trzeba zrobić i co można zyskać.

  Więcej

 • Tortowe święto powiatu gliwickiego

  Tortowe święto powiatu gliwickiego

  Na mapie Polski pojawia się coraz więcej słodkich eventów, również w wersji lokalnej. Cukiernicy i dekoratorzy mają szansę pokazać swój talent już za tydzień podczas I Festiwalu Tortów, Ciast i Ciasteczek Powiatu Gliwickiego.

  Więcej

 • Słodko-słony podręcznik Macieja Rosińskiego

  Słodko-słony podręcznik Macieja Rosińskiego

  Już w listopadzie ukaże się publikacja jakiej dotąd w branży nie było! Za stworzeniem brakującego elementu, czyli podręcznika z najważniejszymi recepturami dla słodkiej i wytrawnej branży stoi mistrz Maciej Rosiński.

  Więcej

 • Lody o smaku chleba i inne podlaskie inspiracje "U Lodziarzy"

  Lody o smaku chleba i inne podlaskie inspiracje "U Lodziarzy"

  W zaciszu rzemieślniczych wytwórni praca wre nad tym, czym zaskoczyć klientów w nowym sezonie. Kreatorzy smaków ważą, odcedzają, miażdżą i miksują, by stworzyć coś wyjątkowego. Czy takim hitem lata mogą stać się np. lody o smaku chleba ze śmietaną i cukrem?

  Więcej