Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Pączkowy ideał według KOMPLET Polska

  Pączkowy ideał według KOMPLET Polska

  Podobno ideału nie ma, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby do niego dążyć. Na pytanie o to, jak powinien wyglądać pączek doskonały nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale z pewnością istnieje kilka wskazówek, które mogą przybliżyć nas do pączkowego ideału.

  Więcej

 • Kaiser Patisserie otwiera się w Warszawie

  Kaiser Patisserie otwiera się w Warszawie

  Już w najbliższy weekend, 4-5. lutego, lokal Kaiser Pattiserie otworzy się w Warszawie. Cukiernia jest jak dotąd znana ze swoich lokali w Słupsku, Trójmieście (Gdańsku i Sopocie) oraz Berlinie.

  Więcej

 • Chleb i wino w Grenoble

  Chleb i wino w Grenoble

  Były dziennikarz i były redaktor naczelny znanego francuskiego, sportowego tytułu „L’Équipe Magazine” - Jean Issartel otworzył w Grenoble piekarnię i winiarnię.

  Więcej

 • Biblia Valrhony

  Biblia Valrhony

  Co kilka lat producent francuskiej czekolady premium wydaje zbiór receptur wraz ze wskazówkami dotyczącymi przygotowani deserów. Oto właśnie pojawiła się kolejna publikacja z nowością, której do tej pory nie było!

  Więcej

 • PGD na karnawał

  PGD na karnawał

  Karnawał trwa, najsłodszy okres w roku, podczas którego królują pączki. Firma PGD proponuje mnóstwo inspiracji pączkowych...

  Więcej

 • Asprod zasilany Zieloną Energią

  Asprod zasilany Zieloną Energią

  Asprod ucina swój ślad węglowy! Zakład produkcyjny wraz z powierzchnią administracyjną oraz przyzakładowym sklepem firmowym zlokalizowane w Szczecinie-Dąbiu, zasilane są wyłącznie energią elektryczną pozyskiwaną w 100% ze źródeł odnawialnych, takich jak: słońce, wiatr, pływy czy biomasa.

  Więcej