Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Roztopiona branża

  Roztopiona branża

  Włochy, największy producent lodów rzemieślniczych, odnotował rekordowy spadek sprzedaży. To wynik pandemii i braku ruchu turystycznego.

  Więcej

 • Piernik 3D "Podróż szczurka"

  Piernik 3D "Podróż szczurka"

  Piernik, lukier w trzech różnych konsystencjach i kolorach, odrobina wyobraźni i cierpliwość pozwolą stworzyć nietuzinkowe dekoracje. Jeżeli jeszcze nie patrzyłeś na pierniki inaczej, przez pryzmat artyzmu, zapraszam cię na moją lekcję.

  Więcej

 • Żel na medal

  Żel na medal

  Żel dekoracyjny Cristalli nagrodzono Medalem Europejskim – zaszczytnym wyróżnieniem dla rodzimych produktów i usług, które podbijają zagraniczne rynki. Producentem żelu jest firma Kandy.

  Więcej

 • Bezglutenowy chleb Bogdana Smolorza wyróżniony

  Bezglutenowy chleb Bogdana Smolorza wyróżniony

  Magazyn Hipoalergiczni po raz kolejny przyznał certyfikaty dla produktów o szczególnych aspektach zdrowotnych i wyjątkowej jakości. W kategorii pieczywo został nagrodzony chleb bezglutenowy autorstwa Bogdana Smolorza.

  Więcej

 • Flex Lease – odpowiedź na zmieniający się rynek

  Flex Lease – odpowiedź na zmieniający się rynek

  W związku z epidemią koronawirusa świat stanął przed nowymi wyzwaniami. Rozwój gospodarczy wielu państw znacznie zwolnił, drastycznie spadły też wartości giełdowych spółek. Kurz powoli opada, sytuacja powszednieje, wszyscy musimy odnaleźć się w tej postpandemicznej rzeczywistości. Co dalej?

  Więcej

 • Pieczywo biesiadne

  Pieczywo biesiadne

  ...czyli rzecz o staropolskim zamiłowaniu do jedzenia i ułańskiej fantazji w tworzeniu pieczywa. Będzie o tym, dlaczego bliżej nam do amerykańskiego grillowania niż angielskiego pikniku. Jak zmieniło się biesiadowanie Polaków i ile w nas zostało ze szlacheckiej swady?

  Więcej