Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Kawiarnie Green Caffè Nero pokazują, jak nie marnować jedzenia

  Kawiarnie Green Caffè Nero pokazują, jak nie marnować jedzenia

  Green Caffè Nero podjął nowe wyzwanie w nowej rzeczywistości. Od teraz niesprzedane w danym dniu świeże produkty będzie można znaleźć w aplikacji Too Good To Go, w formie pysznych paczek – niespodzianek. Bagietki, kanapki, ciasta i ciasteczka, a także quiche i sałatki trafią do Pogromców Marnowania Jedzenia.

  Więcej

 • Zapraszamy na bezpłatne konsultacje BHP

  Zapraszamy na bezpłatne konsultacje BHP

  Od dnia 3 czerwca 2020 roku dla wszystkich członów Izby Rzemieślniczej oraz zrzeszonych firm uruchamiamy bezpłatne porady z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Porad udziela Pan Jarosław Dejneka, ekspert certyfikowany przez Centralny Instytut Ochrony Pracy.

  Więcej

 • Marka Gorąco Polecam Nowakowski przejęta przez franczyzobiorcę

  Marka Gorąco Polecam Nowakowski przejęta przez franczyzobiorcę

  Gorąco Polecam Nowakowski – sieć składająca się z piekarni i lunchowni w Warszawie, Krakowie i Trójmieście zyskała nowego właściciela. Została przejęta przez grupę piekarniczo-cukierniczą Enata Bread, której prezesem jest Bartłomiej Rychcik, dotychczasowy franczyzobiorca Gorąco Polecam.

  Więcej

 • AkademiaTortu.pl – tutaj "zarwiesz noce na tutoriale"

  AkademiaTortu.pl – tutaj "zarwiesz noce na tutoriale"

  Pieczenie i dekorowanie wciąga, angażuje, relaksuje i rozwija. Potrafi też zaowocować szkołą online! O wirtualnej akademii stylu angielskiego, korzyściach płynących z nauki w sieci, różnicach między branżą w USA i Polsce rozmawiamy z Magdą Kubiś, właścicielką polskiej Akademii Tortu prosto z Florydy.

  Więcej

 • Biedronka uruchomiła program dla małych producentów

  Biedronka uruchomiła program dla małych producentów

  W czasie pandemii koronawirusa sieć sklepów Biedronka wspiera lokalnych producentów, zapraszając ich do współpracy. Program „Czas na wspieranie małych producentów” zyskał spory odzew; od jego rozpoczęcia napłynęło ponad 700 zgłoszeń.

  Więcej

 • Torty w poczekalni

  Torty w poczekalni

  Miały być śluby i wesela, tymczasem cała branża została pogrzebana. Jak radzą sobie w czasie epidemii pracownie tortów i pierników ściśle związane z wielkimi uroczystościami? Czy realizowane są złożone wcześniej zamówienia? I czy wiemy, kiedy sytuacja się zmieni?

  Więcej

 • Dobry tort nie jest zły - tort okiem dietetyka

  Dobry tort nie jest zły - tort okiem dietetyka

  Jeden mały kawałek to wielki grzech. Dla tych, którzy dbają o linię tort to zakazany owoc. A jednak wnikliwe spojrzenie dietetyka pozwala spojrzeć na ten słodki przysmak znacznie łagodniej. A nawet znaleźć w nim zdrowotne aspekty.

  Więcej