Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Złotka Polskiej Kadry Narodowej

  Złotka Polskiej Kadry Narodowej

  Polska drużyna kulinarna startuje od 2004 r., ale po raz pierwszy w zespole pojawiły się dekoratorki. 26 listopada 2018 r. Ewa Drzewicka, Angelika Chwyć i Renata Martyna wystartowały indywidualnie w kategorii „Prezentacja i ekspozycja sztuki cukierniczej”.

  Więcej

 • Targi SAVPOL tylko dla profesjonalistów

  Targi SAVPOL tylko dla profesjonalistów

  19-20 października 2019 r. w Arenie Gliwice już po raz kolejny odbędą się Targi branżowe SAVPOL – jedyne takie wydarzenie w Polsce skierowane wyłącznie do przedstawicieli branży lodziarskiej, cukierniczej, piekarniczej i HoReCa.

  Więcej

 • „Spotkanie z Mistrzem” już po raz czwarty

  „Spotkanie z Mistrzem” już po raz czwarty

  Zbudował ścianę z czekolady. A nawet dwie, bo pierwsza została błyskawicznie zjedzona... podczas artystycznych targów Arte Fiera we Włoszech. Stworzył ważący blisko 100 kg ruchomy tort z klepsydrą na szczycie, przedstawiający "czas i nieskończoność". Czym zaskoczy Francesco Elmi podczas swojej wizyty w Polsce, 10 września?

  Więcej

 • Serce ekologii zabije w Łodzi

  Serce ekologii zabije w Łodzi

  Czas rozpocząć odliczanie! Niecałe 100 dni pozostało do najważniejszego wydarzenia branży ekoproduktów w Europie Środkowo-Wschodniej: targów NATURA FOOD i beECO.

  Więcej

 • IV edycja wyjątkowego programu z aspektem CSR już za nami!

  IV edycja wyjątkowego programu z aspektem CSR już za nami!

  Biznes ma serce, dzieli się nim często i hojnie. Tak można podsumować IV edycję prekursorskiej akcji Lesaffre Prestige Group, propagującej ideę społecznej odpowiedzialności biznesu na co dzień. Tegoroczna akcja była wyjątkowa, zbiegła się bowiem z jubileuszem 20-lecia firmy w Polsce.

  Więcej

 • Jak obliczyć wynagrodzenie za urlop wypoczynkowy?

  Jak obliczyć wynagrodzenie za urlop wypoczynkowy?

  Każdy pracownik zatrudniony na podstawie umowy o pracę jest uprawniony do płatnego urlopu wypoczynkowego w wymiarze 20 lub 26 dni. Zgodnie z art. 172 Kodeksu pracy za czas urlopu wypoczynkowego przysługuje mu wynagrodzenie, jakie by otrzymał, gdyby w tym czasie pracował.

  Więcej