Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Aktualności

 • Innowacyjny Magic GLAZE

  Innowacyjny Magic GLAZE

  CSM Ingredients w odpowiedzi na oczekiwania klientów, aby uzyskć idealny połysk i złocenie produktów, opracował innowacyjny MAGIC GLAZE. To alternatywne rozwiązanie, substytut jaj, które zadziwia niezwykłą wydajnością i unikalnym składem.

  Więcej

 • Dzielarka Artezen w pracy

  Dzielarka Artezen w pracy

  21 lutego 2023 r. odbyło się organizowane przez firmę Geth praktyczne seminarium podczas którego można było zapoznać się z pracą dzielarki CALYBRA, która nie wymaga stosowania oleju.

  Więcej

 • Bez bagietek i słodkich bułeczek

  Bez bagietek i słodkich bułeczek

  Powrót do bardzo tradycyjnej piekarni, gdzie piekarz wszystko wykonuje sam, sprzedając dodatkowo zdrowe pieczywo – taki pomysł postanowił zrealizować właściciel małego sklepu z pieczywem „Pain Georges” w jednym z francuskich miasteczek.

  Więcej

 • Rok 2023 rozpoczęty!

  Rok 2023 rozpoczęty!

  Obecny rok, jak każdy rozpoczynający się, stoi pod znakiem zapytania. Wszyscy są ciekawi, jak będzie wyglądał... Wiele rozmów na ten temat przeprowadziliśmy w styczniu w trakcie targów w Rimini oraz na przełomie lutego i marca podczas ExpoSweet w Warszawie. Cieszył fakt, że spotkaliśmy się z wieloma klientami i kontrahentami.

  Więcej

 • Dzień Piekarza i Cukiernika

  Dzień Piekarza i Cukiernika

  15 marca obchodzimy Dzień Piekarza i Cukiernika. Jest to również wspomnienie świętego Klemensa Hofbauera (1751 - 1820) - austriackiego duchownego, patrona tych profesji.

  Więcej

 • Wiosna w cukierni i piekarni z nowym Mistrzem Branży

  Wiosna w cukierni i piekarni z nowym Mistrzem Branży

  Sernik idealny, czyli jaki? Jaką rolę jajko odgrywa w wypiekach? Wiosenne kwiaty z cukru krok po kroku. Historia piekarni Versailles. A na naszej okładce kobieta biznesu, która z branży reklamowej przerzuciła się na lukrowanie pierników. Branżowa Osobowość Roku - Agnieszka Krenc! Zapraszamy do lektury nowego Mistrza Branży.

  Więcej

 • Jeśli nie cukier, to co?

  Jeśli nie cukier, to co?

  Stosowanie zamienników to coraz popularniejszy trend w cukiernictwie. Od kilku lat powstają kawiarnie oferujące wyłącznie asortyment dla klientów będących na dietach z różnymi wykluczeniami. Na rynku dostępne są zamienniki umożliwiające przygotowanie bezcukrowych wypieków, nawet takich, które trudno zrobić.

  Więcej