Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

KOMPLET Polska

Tarnowo Podgórne, 62-080

woj. wielkopolskie

ul. Chlebowa 2

Produkty i usługi


Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług

Opis działalności

Firma KOMPLET Polska powstała w 1994 roku. Jest częścią międzynarodowej grupy ABEL+SCHAEFER/KOMPLET, legitymującej się ponad stuletnią tradycją. Na bogatą i różnorodną ofertę firmy składają się surowce dla wyrobów cukierniczych i piekarniczych.

Firma KOMPLET to połączenie tradycji i nowoczesności; natury i skomplikowanej technologii. Wszystko to odbywa się przy zachowaniu odpowiedzialnego korzystania z surowców, wysokiego standardu higienicznego oraz systematycznej i szczegółowej kontroli procesów produkcyjnych. Przyjęte przez nas i od lat wdrażane działania sprawiają, iż produkty firmy KOMPLET kojarzone są m.in. z:

• wysoką jakością (dewiza firmy brzmi: o jakości produktu końcowego decyduje już sam wybór surowców),

• łatwością w zastosowaniu,

• dobrym smakiem,

• wysokimi właściwościami odżywczymi.

Bliżej klienta, bliżej rynku, bliżej sukcesu! Wszystkie działania KOMPLET nakierowane są na satysfakcję Klienta. Aby była pełna nie wystarczy jednak nawet najdoskonalszy produkt – do kompletu potrzebna jest jeszcze odpowiednia współpraca. W wydaniu KOMPLET polega ona na bliskim kontakcie z odbiorcami naszych produktów - piekarzami i cukiernikami - poprzez wysokospecjalistyczny serwis i fachowe doradztwo. Grupa ponad 20 wykwalifikowanych technologów jest do dyspozycji naszych Klientów na terenie całego kraju. Team specjalistów przeprowadza prezentacje produktów naszej marki, objaśnia tajniki wytwarzania wypieków, dzieląc się rzetelną i fachową wiedzą.

Obok specjalnych szkoleń oferujemy też naszym Klientom seminaria organizowane w siedzibie naszej firmy.

 

Artykuły powiązane

KOMPLET Polska

Telefon(y):
61 896 71 00.

Fax: fax 61 896 71 01

WWW: http://www.komplet.pl/.