Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

BMC Polska G.K.

Warszawa, 02-467

woj. mazowieckie

ul. Stawy 5

Produkty i usługi


Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług

Opis działalności

 

BMC Polska

Oferujemy urządzenia dla zakładów produkcji cukierniczej, lodziarni, piekarni i sektora HoReCa
oparte o nowoczesne technologie, umożliwiające produkcję wielu zróżnicowanych produktów oraz słodkich ciast i ciasteczek, kremów, lodów, pralin, czekolad itp. 

Proponujemy między innymi:
Dozowniki typu One Shot do produkcji nadziewanych pralin, oblewarki i  temperówki do czekolady, maszyny do produkcji czekolad, draży, trufli, a także urządzenia cukiernicze do produkcji lodów, kremów, nadzień, jogurtów, sosów i musów owocowych, lukru, galaretek.

Cała ta bogata oferta dostępna jest już teraz w naszym asortymencie. Wszystkie maszyny cukiernicze i i do produkcji czekolady, które proponujemy to wyroby uznanych producentów min Telme i Pomati i Rollermac, Packint, BMC.
Ponadto oferujemy profesjonalne ekspresy do kawy, ciśnieniowe i automatyczne, oraz młynki do kawy - włoskiej firmy Nuova Simonelli. 

Pomati to ponad pięćdziesiąt lat doświadczeń. Nasze urządzenia cukiernicze są w ponad 80 krajach na całym świecie.
Wśród rozwiązań firmy Pomati należy wyróżnić: Dozowniki typu One Shot do natychmiastowej produkcji, temperówki do czekolady, oblewarki, urządzenia do produkcji czekolad, tunele chłodnicze, komory chłodnicze...

Telme od ponad 30 lat na rynkach całego świata, w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach. Oferujemy najwyższą jakość. W naszej ofercie znajdują się maszyny i urządzenia do produkcji cukierniczej : lody, kremy ciasta, sorbety, czekolada, granity, żelki, nadzienia..tysiące możliwości.

Rollermac to światowy lider w produkcji drażetkarek o wydajności od 1.5 kg do 200 kg na cykl produkcyjny. Dysponujemy własnym serwisem dostępnym praktycznie 24 godziny na dobę, a nasz zespół to grupa doświadczonych inżynierów i techników
Rollermak to lider światowy w produkcji drażetkarek  - powlekarek.

Rollermac to urządzenia i maszyny do produkcji batonów zbożowych, galaretek, nugatu i innych wyrobów cukierniczych.

Packint to linie do produkcji czekolady.
Doskonałe młyny kulowe tzw. niskich prędkości, wyjątkowe na rynku, zmieniły świat czekolady.
Wydajności młynów kulowych to: 10/50/130/250 kg/h
Wszystkie maszyny Packint dla rzemiosła to zminiejszona wersja urządzeń przemysłowych pracujących u wszystkich największych producentów czekolad.

Artykuły powiązane