Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Magic Glaze

CSM Ingredients w odpowiedzi na oczekiwania klientów, aby uzyskć  idealny połysk i złocenie produktów, opracował innowacyjny MAGIC GLAZE. To alternatywne rozwiązanie, substytut jaj, które zadziwia niezwykłą wydajnością i unikalnym składem.

Magic GLAZE jest produktem gotowym do użycia, który można nakładać pędzlem lub pędzlem, sprayem lub urządzeniem natryskującym. Jest łatwy w stosowaniu i nie zakleja dysz i dozowników.

Jego bezwonny charakter i neutralny smak sprawiają, że nie powoduje on nieprzyjemnych zapachów. Dzięki temu, że nie zawiera jaj jest bezpieczny w użyciu i przechowywaniu. Jest odpowiedni dla diety wegańskiej i z czystą etykietą, gdyż nie zawiera substancji dodatkowych: konserwantów, aromatów i barwników oraz składników pochodzenia zwierzęcego. Wysoka jakość Magic GLAZE gwarantuje równomierny połysk powierzchni wyrobów piekarskich i cukierniczych (bez pęcherzyków powietrza) i złoty kolor.

Ponadto jest bardzo ekonomiczny, gdyż wystarczy cienka warstwa, aby uzyskać pożądany efekt. Technologia UHT umożliwia przechowywanie nieotwartego produktu w temperaturze pokojowej. 

Produkt jest dostępny w dwóch formatach: 12 x1 L karton i 10 L worek w kartonie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Regionalnymi Technologami i Handlowcami oraz dystrybutorami w całym kraju.

CSM Polska Oferta: sprzedam
Producent: CSM
Sprzedawca: CSM Polska
Stan: : nowy
Cena do negocjacji
Cena dotyczy: bd