Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Zdobądź wejściówki na targi Polagra Food 2020

dodano , Redakcja AU

Spotkaj się z nami i wystawcami podczas długo wyczekiwanych targów branżowych. POLAGRA 2020 już 28 września!

Po długiej przerwie branża cukiernicza, lodziarska i piekarska znów będzie miała okazję się spotkać! POLAGRA 2020 w Poznaniu już niebawem.  To miejsce prezentacji produktów odpowiadających potrzebom konsumentów, nowych technologii pozwalających utrzymać najwyższe standardy bezpieczeństwa w produkcji żywności, a także rozwiązań, które usprawniają prace obiektów gastronomicznych i noclegowych. Mianownikiem jest smak wokół którego budowane są nowe relacje biznesowe warunkujące rozwój branży i promocję polskiej żywności zagranicą. 28-30 września zwiedzający będą mogli skorzystać z oferty wystawców, kibicować piekarskim zmaganiom uczestnikom II edycji konkursu Master Baker oraz WorldSkills Poland, a także spotkać się z naszą redakcją! Teraz to jeszcze prostsze! Rozdajemy darmowe wejściówki na wydarzenie!

 

 

Jak zdobyć wejściówkę? Wystarczy, że wyślesz do nas maila argumentującego dlaczego warto być na targach, a wyślemy Ci darmową wejściówkę na targi! Uwaga - ilość wejściówek ograniczona!

>>> redakcja@mistrzbranzy.pl

Z pewnością do udziału zachęca silny program i warstwa merytoryczna. Na uczestników czekają również liczne warsztaty i prelekcje. 

 

 

Uwaga - ilość miejsc na szkoleniach jest ograniczona! Zapisz się już dziś! 

Więcej informacji oraz zapisy znajdziecie tutaj >>> KLIK!