Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Szykujcie się na dobrze spędzony czas z Mistrzem Branży. Sweettargi 23-25 marca

dodano , Redakcja AK

Gotowi na Sweettargi w Katowicach? Gotowi na kolejne spotkanie z Mistrzem Branży? My już przygotowani, żeby pozytywnie zaskoczyć zwiedzających! Będziemy na Was czekać 23-25 marca z nowym wydaniem i pulą dobrze dobranych niespodzianek. Szykujcie się na spotkanie z Mistrzem Branży, szykujcie się na dobrze spędzony czas!

Zapraszamy na stoisko Mistrza Branży. Startujemy 23 marca o godz. 10.00.
Zobacz, co przygotowaliśmy wspólnie z naszymi Partnerami.

1. Zgodnie z naszym hasłem "Pomaganie naszym chlebem powszednim" redakcja Mistrza Branży dołączyła do grona partnerów wspierających Fundację Śląskie Hospicjum dla Dzieci ŚWIETLIKOWO. Podczas Sweettargów część dochodu ze sprzedaży prenumeraty Mistrza Branży przekażemy na budowę stacjonarnego hospicjum dla chorych dzieci w Tychach. To będzie nasz wspólny wkład w to ważne przedsięwzięcie. Na stoisku będzie można kupić kalendarze ŚWIETLIKOWO 2019 - cała kwota ze sprzedaży zostanie przekazany Fundacji.

2. Na naszym stoisku będzie miała miejsce premiera książki "Wielka kolekcja dekoracji ciast" autorstwa Alana Dunna, brytyjskiego mistrza tworzenia kwiatów z cukru! Najnowsza publikacja trafi do 10 pierwszych naszych Czytelników, którzy w czasie targów kupią prenumeratę Mistrza Branży!

3. Wspólnie z firmą  Daisy Decor zadbaliśmy też o drobne upominki dla każdego Czytelnika Mistrza Branży

Czekamy na Was przez wszystkie dni targów, 23-25 marca :)
Do zobaczenia!