Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Jak osiągnąć równowagę między jakością chleba i efektywnością produkcji

dodano , Hert2, materiał promocyjny

W dzisiejszym świecie piekarskim, osiągnięcie równowagi między jakością produktu a efektywnością produkcji to klucz do sukcesu. Odpowiednie narzędzia wysokiej jakości, takie jak maszyny oraz blachy, formy i środki natłuszczające odgrywają decydującą rolę w realizacji tego celu.

Poznaj, dlaczego inwestycja w jakość maszyn jest niezbędna, jakie korzyści przynosi dla produkcji chleba.
Efektywność i jakość. Łączenie sił dla sukcesu.

Wprowadzenie maszyn wysokiej jakości nawet do bardzo niskowydajnej produkcji sprawia, że produkcja chleba staje się bardziej efektywna a zatem i mniej kosztowna. Wymaga mniejszej liczby ludzi do pracy, mniejszego wysiłku, przebiega znacznie szybciej i w dużej mierze niweluje negatywne skutki zmian personalnych w załodze – ma wpływ na powtarzalność produktów.


www.hert.pl >

 

Precyzja i jakość produktów
Maszyny do produkcji chleba oferowane przez Hert to gwarancja delikatnego, nieuszkadzającego struktury oraz poprawiającego właściwości ciasta, precyzyjnego formowania i obróbki ciasta, nadającego wyrobom charakter ręcznego wyrabiania. Każdy etap, od podziału ciasta na kęsy po końcowe formowanie, jest kontrolowany w sposób przewidywalny i powtarzalny, co przekłada się na jakość wypieków.

Długoletnie doświadczenie Hert, to dobre inwestycje w piekarniach
W naszym blisko 30-letnim doświadczeniu w branży piekarskiej, udowodniliśmy, że wybór odpowiednich maszyn jest kluczowym elementem udanej produkcji. Dlatego oferujemy nie tylko maszyny renomowanych marek, takich jak WP Haton, WP Kemper Rheon, Merand, Rademaker, ale również wsparcie w doborze odpowiednich rozwiązań dla Twojej piekarni.

Zaufany partner i dobry serwis to bezpieczeństwo ciągłości produkcji
W HERT dbamy nie tylko o dostarczenie maszyn najwyższej jakości, ale także o kompleksową obsługę naszych klientów, od wdrożenia produkcji, szkolenia z obsługi maszyn po serwis posprzedażowy. Nasza sieć serwisantów w Polsce oraz magazyn z tysiącami części zamiennych zapewniają szybką reakcję na ewentualne problemy, minimalizując przestoje produkcji. Pamiętaj, że regularne przeglądy serwisowe są gwarancją na utrzymanie w dobrym stanie przez wiele lat nierzadko bardzo intensywnie pracujących dzielarek, zaokrąglarek, międzygarowni i wydłużarek.

Nowe urządzenia? Przygotowani na wszystko: Blue Box
Gdy zainwestujesz w nowe urządzenia WP Haton, otrzymasz nie tylko maszyny ale także Blue Box - niebieską skrzynkę, pełną podstawowych, najczęściej wymienianych części eksploatacyjnych, które pomagają utrzymać maszyny w pełnej gotowości do pracy. To Twoje zabezpieczenie. Twoja załoga może samodzielnie przeprowadzić wymianę podstawowych komponentów, aby szybko wrócić do pełnej wydajności. To oznacza, że przestoje związane z oczekiwaniem na dostawę części zamiennych należą do przeszłości.

Decydujący krok dla Twojej piekarni
Inwestycja w maszyny do formowania chleba ma bezpośredni wpływ na twoją produkcję. Wybór maszyn wysokiej jakości od zaufanego partnera przyczynia się do poprawy jakości produktów, zwiększenia efektywności, zachowania ciągłości produkcji, oszczędności czasu i kosztów. Pamiętaj, że wybór nie jest tylko między efektywnością produkcji a jakością chleba - to ich harmonijne połączenie prowadzi do osiągnięcia sukcesu w branży piekarskiej.

Po pierwsze: zapobieganie. Po drugie: regularne czyszczenie.
Produkcja pieczywa to nie tylko praca z ciastem i tworzenie smakowitego chleba. Bez skutecznych metod utrzymania blach i form w czystości, jakość wyrobów może być obniżona przez czarne, zapieczone, z resztkami nagaru spody bochenków.

Zapobieganie ma znaczenie
Działania prewencyjne to mądry krok w kierunku utrzymania w czystości form i blach. Wykorzystując wysokiej jakości środki natłuszczające Dubor, dostępne w korzystnej cenie na stronie hert.pl, zyskujesz pewność, że Twoje formy będą skutecznie chronione przed przyleganiem i łatwo usuniesz pozostałości.

Natrysk = oszczędności
Jeśli chcesz jeszcze bardziej usprawnić proces natłuszczania, HERT ma dla Ciebie rozwiązania. Od prostych pistoletów do zaawansowanych urządzeń przeznaczonych do zautomatyzowanych linii produkcyjnych - wszystko, aby obniżyć koszty zużycia środka natłuszczającego, uprościć i usprawnić Twój proces produkcyjny oraz produkować wysokiej jakości chleb.

Czyszczarki do blach: skutecznie i szybko
Czyszczarki do blach Jeros to klucz do utrzymania blach w bardzo dobrym stanie, znaczące wydłużenie ich przydatności oraz wpływ na jakość wypieków w Twojej piekarni. Czyszczarka do blach piekarniczych i cukierniczych 9020 Jeros czyści i oliwi 100 blach w ciągu 6 - 8 minut. Warto zabieg czyszczenia przeprowadzać regularnie a Twoje blachy zyskają nowy wygląd i będą prawie jak nowe: bez nagaru, bez wygięć.

 

Nie przeocz okazji: niższe ceny okazjonalne i więcej
Sprawdź naszą ofertę na stronie http://www.hert.pl. W przypadku mniej standardowych ustawień i indywidualnych rozwiązań nasi specjaliści zapewniają fachowe doradztwo w doborze maszyn i akcesoriów, poparte specjalistyczną wiedzą i blisko 30-letnim doświadczeniem – w Polsce zainstalowaliśmy już blisko 800 maszyn, zestawów i linii do produkcji chleba.
Wspólnie doprowadzimy Twoją produkcję chleba do nowego poziomu doskonałości.

Zapisując się na nasz newsletter, nie przeoczysz wyjątkowych ofert sezonowych i promocji z niższymi cenami, które pomogą Ci obniżyć koszty związane z produkcją, w tym również z natłuszczaniem. Poinformujemy Cię również o targach, na których Hert występuje w roli Wystawcy i pokazach produkcji w shoroomie Hert w Warszwie.

Twoja piekarnia zasługuje na to co najlepsze.

Poznaj naszą ofertę na stronie http://www.hert.pl i bądź na bieżąco - zapisz się na nasz newsletter, aby nie przeoczyć okazji!