Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Podsumowanie 26. edycji EuroGastro

dodano , Administrator

Jest jedno wydarzenie w Polsce, które nie tylko integruje branżę gastronomiczną i HoReCa, ale również dostarcza odwiedzającym warsztaty, wiedzę i pokazy, których nie doświadczą nigdzie indziej. To EuroGastro, którego 26. edycja odbyła się w dniach 28-30 marca 2023 roku w Ptak Warsaw Expo.

Jest jedno wydarzenie w Polsce, które nie tylko integruje branżę gastronomiczną i HoReCa, ale również dostarcza odwiedzającym warsztaty, wiedzę i pokazy, których nie doświadczą nigdzie indziej. To EuroGastro, którego 26. edycja odbyła się w dniach 28-30 marca 2023 roku w Ptak Warsaw Expo. Gościem specjalnym imprezy był znany mistrz sztuki kulinarnej, Nicholas Allen.

Bardzo dużo konceptów (lista na dole) było obecnych podczas największych i najpopularniejszych międzynarodowych targów rozwiązań dla branży HoReCa i gastronomicznej, czyli EuroGastro. Impreza organizowana w Ptak Warsaw Expo od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Dowodem na to jest fakt, że w 2023 roku odbyła się 26. edycja wydarzenia.Pełna moc możliwości EuroGastro
Co wpływa na to, że EuroGastro uznawane jest za najbardziej atrakcyjne, merytoryczne i najlepiej przedstawione biznesowo wydarzenie w branży? Przede wszystkim szerokie spectrum prezentowanych możliwości - zarówno profesjonalnych, jak i rozrywkowych.

Jako wydarzenie biznesowe EuroGastro gwarantowało odwiedzającym najbardziej atrakcyjne i trwałe rozwiązania dedykowane branży. Zgromadzeni mogli się zapoznać z szeroką gamą ofert od cenionych dostawców: wyposażenie zaplecza kuchennego, sprzęt używany w piekarstwie, cukiernictwie i lodziarstwie, produkty od producentów i dystrybutorów żywności, napojów, kawy czy alkoholi, a także pełna gama wyposażenia hoteli, sal restauracyjnych czy barów. Wydarzenie nie tylko dało możliwość nawiązania współpracy z nowymi podmiotami, ale również zrobienia tego na preferencyjnych warunkach, zyskując atrakcyjne rabaty.

Kolejny istotnym elementem targów było Forum Polskiej Gastronomii. Było to wydarzenie towarzyszące nastawione zarówno na edukację i zdobywanie merytorycznej wiedzy, jak i naukę w praktyce dzięki warsztatom podnoszącym kompetencje. Przeprowadzono debaty o prowadzeniu i podnoszeniu się działalności związanych z branżą, zanalizowano trendy gastronomii światowej, a także zbadano potrzeby nowego rynku gastronomicznego.

Ponadto, uczestnicy mogli wziąć udział w pokazach mistrzów sztuki kulinarnej. W ich gronie znaleźli się między innymi Nicholas Allen, były szef kuchni w restauracjach z gwiazdkami Michelin, Marcin Sobol, prezes europejskiego stowarzyszenia Euro Toques Polska czy też Jarosław Owczarczyk, Tomasz Królikowski, Waldemar Hołówka, Janusz Gancarczyk, Kamil Klekowski i inni.

Sukces 26. edycji EuroGastro przełożył się na planowanie kolejnej. Ta odbędzie się w dniach 26-28 marca 2024 roku. Zapraszamy!

 

Lista konceptów: Alwi-grill.eu, SEKO, LOFRA, SOSPAK, Ekspert Południe, O Wino Karolina Guerit, Diversey Polska, Abiline Polska, Prawdziwe Lody, MPL CONSULTING DARIUSZ CZYL, METALINE, Santi Odzież robocza, Cormo Sp. z o.o, F.P.H Krist, Speedeo, GLOVER, BARMIX, HELLO STRAW, STOCKLOTS, Koncept Systemy Informatyczny, Kujawskie Zioła, Blisspoint space, VIDIS SA, Green Clean, K2 Wirtualne Spacery, ERDE Janusz Demb, Winnica Lubelska, HOME BRANDS, Dinner in the sky, PHU KANDELA PAWEŁ STACHOWSKI, Balviten Glutenfree, Grupa Żywiec, VERTION sp. z o.o. IBIS Szubin, Producent Mebli WH Plus Krystyna Hyla, AB S.A, Faxpol, HERT, Euroflorist, Duet, Żywiec ZDRÓJ, MIJAR - UZDATNIANIE WODY, Fabryka e-biznesu, PRO ASCOBLOC, Produkcja Wyrobów z Drewna Paweł Myjak, BOKAMA, Świat Pigwowca, SERY ICC PASŁĘK, Stuart, PURENA, GOPOS, Traiteur de Paris, Maresto/Alsimo, Bankietowo / Arpex, Bydgoskie Zakłady Maszyn Gastronomicznych Ma-G, Paged Meble Sp. z o.o. GlobalTips, HAGEA, Wytwórnia Wód Gazowanych DAN, Semkowicz i Bog, TOPQ Bucior Bukowski Sp.J. Shellbag, Aqua Solution i Coffee Format, Stameco, DOTYKACKA POLSKA, SAVPOL, Bela Mesa, Magit, VIKLINOVA, SCM Sp. z o.o, Aqua System, Agro-wit, ANDROPOL, Kera Ceramika, LUBIANA, Smeg Polska, furmis, wanzl, metbud, MEDI CLEAN TEC, vitalhome, taste craft, gerlach, WEALTHON, DIWINE, idpos, warszawskei centurm obsługi biznesu.