Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Margaryna Śniadaniowa Klasyczna z ZT Bielmar odkryta na nowo

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Margaryna Śniadaniowa Klasyczna, marka Zakładów Tłuszczowych Bielmar Sp. z o.o., została nagrodzona godłem Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2012. O przyznaniu nominacji marce zdecydowała Redakcyjna Komisja Weryfikacyjna, doceniając innowacyjność produktu, stały wzrost zainteresowania i dalsze perspektywy odbioru przez rynek.

Godło "Laur Konsumenta - Odkrycie Roku 2012” dla Margaryny Śniadaniowej Klasycznej to szczególne wyróżnienie przyznawane w oparciu o obserwacje rynku i zachowań konsumentów. - Od 19 lat łączymy tradycyjną recepturę oraz niezmienny, lubiany smak, z nowoczesną technologią produkcji i wygodnymi opakowaniami. Niewątpliwie to połączenie jest jedną z podwalin naszego sukcesu - mówi Aleksander Szałajko, specjalista ds. komunikacji w ZT Bielmar Spółka z o.o.

Otrzymując nagrodę Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2012, Margaryna Śniadaniowa Klasyczna weszła do grona produktów, których jakość, świeżość, smak oraz walory odżywcze są nienaganne, a innowacyjność w technologii produkcji pozwala stale pracować nad marką. Sama nagroda została stworzona z myślą o produktach nowych i innowacyjnych oraz takich, które w ciągu ostatniego roku zyskały na popularności.

***

Organizatorami Lauru Konsumenta 2012 są: Kowalski Pro-Media oraz redakcja „Rzecz o Biznesie”, dodatku do dziennika „Rzeczpospolita”. Pierwsza edycja konkursu miała miejsce w 2004 r. Stworzony w ramach projektu ranking oparty jest na badaniu popularności produktów i usług na polskim rynku. W badaniach udział wzięło tysiące Polaków wskazujących na najwyżej cenione przez siebie marki.