Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Mocne, wydajne i energooszczędne

dodano , nurkowski, materiał promocyjny

Te trzy słowa określają piece Revent, które od wielu lat pracują w polskich piekarnia i cukierniach, zarówno w tych rzemieślniczych jak i przemysłowych

W zależności od specyfiki produkcji, dla każdego ważne są inne parametry. Zakłady przemysłowe zwracają uwagę na fakt, że Revent to mocna i energooszczędna obrotówka. Przy instalacjach rzędu kilkunastu pieców obrotowych liczą się koszty energii, spalania gazu(lub oleju) czy koszty utrzymania (przeglądy, wymiany części).

Na tle konkurencji w tych kwestiach piece Revent wypadają wyjątkowo dobrze. Co istotne są przy tym bardzo wydajne mogą wypiekać produkty wsad za wsadem bez przerwy na dogrzanie – zawsze utrzymują zadane parametry wypieku i mają zaparowanie gotowe do kolejnego wsadu. Przykładem może być kajzerka, równo wypieczona wychodząca z pieca co ok 10 min. Ale piec ten nie boi się również cięższych produktów takich jak chleby – zarówno w formach jak i bez(regionalny czy baltonowski), czy np. serniki.

 

Oprócz zalet wymienionych powyżej można również dodać wszechstronność – co jest atutem dla rzemieślników. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że mniejsze piekarnie produkują wiele rodzajów produktów, gdzie Revent również się sprawdzi. Oprócz pieczywa drobnego czy chlebów i serników wypiecze również galanterię cukierniczą, biszkopty, słodkie bułki, pizzerki, ciasteczka i wiele innych.

Innym urządzeniem w naszej gamie, które również można opisać tytułowymi parametrami są zmywarki Multiwasher (określane mianem wózkowych). Tak jak i piece zmywarki te pracują zarówno w zakładach rzemieślniczych jak i przemysłowych. Co bardzo ważne są to urządzenia bardzo uniwersalne i elastyczne – umyją prawie każdą rzecz, która jest w zakładzie produkcyjnym i zmieści się do zmywarki a dzięki funkcji wirowania wysuszy.


przed i po

 

Dla przykładu należy wymienić: kosze(domywa ranty), kastle, euroboxy, blachy, formy, ranty, wózki, foremki babkowe, kotły i narzędzia ubijaczek, wózki sklepowe i wiele innych. Dzięki funkcji dekarbonizacji potrafi ściągnąć czarny zapieczony osad z wózków i przywrócić kolor stali. Kolejną ważną funkcją maszyny jest system dezynfekcji – nawet bez chemii dezynfekującej – zmywarka jest w stanie utrzymać temperaturę 85*C przez ok. minutę. Dziś gdy wszyscy konsumenci zwracają na tą kwestię uwagę, dzięki maszynie Multiwasher można uzyskać i pokazać dobre efekty kontrahentom.

Warto również wspomnieć o aspekcie finansowym, gdyż w porównaniu do innych sposobów mycia ten najczęściej okazuje się najbardziej ekonomiczny. Dzięki zastosowaniu technologii Multiwasher można zredukować koszty mycia nawet o połowę w porównaniu z tradycyjnymi sposobami.

Jeśli są Państwo zainteresowani rozwiązaniami dla piekarni lub cukierni zapraszamy do kontaktu.
Konrad Kazanecki 668 409 196

zachęcamy do pobrania katalogu:
https://nurkowski.com/wp-content/uploads/2021/02/Katalog-Nurkowski_2021-02_piekarnia_cukiernia_OK_PREV.pdf

 

www.nurkowski.com