Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Wirtualny świat pieców Wiesheu

dodano , Wieshou, materiał promocyjny

W 2004 roku, gdy rozpoczynaliśmy działania w Polsce, wypiek sklepowy był w zupełnie innym miejscu niż jest obecnie. Jesteśmy wdzięczni klientom, że dzięki nim mogliśmy wejść na poziom, którego niektóre kraje mogą nam pozazdrościć. To dowód na to, że w Polsce poziom przedsiębiorczości jest bardzo wysoki.

Nawet jeśli o jakimś światowym trendzie dowiadujemy się z lekkim opóźnieniem, to jesteśmy w stanie szybko go zaadaptować i po chwili wyprzedzić inne kraje w rankingu! Podkreślając hasło adaptacji w warunkach polskich, bo u nas to wiadomo….

Czy ProClean 365, czyli system mycia, który posiada kartridże z chemią myjącą wystarczającą na 365 dni w roku, jest kolejnym przełomem na rynku? Dla nas już nie, ponieważ od dłuższego czasu mamy go już w swojej ofercie i duża liczba sklepów z niego korzysta. Czy system automatycznego załadunku i rozładunku jest naszym hitem? A czy hitem może nie zostać system, który ułatwia pra­cę personelowi i dokonuje szybkiego załadunku oraz rozładunku produktów z komory pieczenia? Są już miejsca w Polsce, gdzie takie systemy pracują – to przyszłość.

Jak bliska dla polskiego rynku, przekonamy się w ciągu najbliższych lat. Jeśli ktoś po raz pierwszy czyta o takich systemach, będących w naszej ofercie już od pewnego czasu, to powinien zajrzeć do naszego najnowszego narzędzia komunikacji z klientem. To nasz obecny hit, pomijając Turbo Piec Atollspeed. Nasze hasło firmowe brzmi „zawsze blisko klienta”. Z racji braku okazji do spotkań podczas targów, które tak bardzo lubimy, musieliśmy znaleźć inną drogę. Stworzyliśmy więc ShowRoom Online, czyli Wirtualny Świat Pieców Wiesheu. Jesteśmy pierwszym oddziałem Wiesheu na świecie, który z własnej inicjatywy stworzył takie miejsce dla swoich klientów. Inicjatywy tej podjął się dyrektor zarządzający Wiesheu Polska Przemysław Zapotoczny, który od wspomnianego 2004 roku był zawsze blisko klienta i jak widać na załączonym obrazku tak jest do dzisiaj…

Kiedy otwieramy nasz ShowRoom Online? Na pewno nie w poniedziałek, lepiej otwierać we wtorek – z tym wszyscy się chyba zgadzamy?! Zatem otwieramy w czerwcowy wtorek! Obserwujcie nasz profil na Facebooku lub stronę www.wirtualnyswiatwiesheu.pl, gdzie uchylimy drzwi do naszego wirtualnego świata. Włożyliśmy wysiłek w to, abyście pożytecznie spędzili tam czas. Ufamy, że tak będzie. 

Do zobaczenia w naszym ShowRoom Online!
Zespół Wiesheu Polska