Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Festiwal Czekolady WeForm odbędzie się online!

dodano , Redakcja AU

Choć wszelkie imprezy masowe, takie jak targi i festiwale są wstrzymane, organizatorzy cyklicznego Festiwalu Czekolady WeForm postanowili by w oczekiwaniu na kolejną edycję, impreza przeniosła się do przestrzeni wirtualnej.

Koncerty, spektakle, wernisaże, spotkania autorskie - wszystkie eventy oraz imprezy masowe zostały wstrzymane do odwołania. Mimo to, częstokroć przenoszone są do przestrzeni wirtualnej, gdzie nierzadko połączone są też ze zbiórkami charytatywnymi na rzecz walki z szalejącą pandemią. Czy jednak możliwe jest zorganizować w ten sposób wszystkie eventy? Organizatorzy Festiwalu Czekolady WeForm przekonują, że tak! 

 

 

Festiwal Czekolady organizowany od czterech lat przez agencję WeForm stał się najbardziej rozpoznawalną imprezą tego typu. Tylko w tym roku zapowiadanych było 12 edycji, które przez kolejne miesiące gościć miały w największych miastach Polski. Niestety, ze względu na pandemię i związane z nią obostrzenia zrealizowane zostały zaledwie 3 edycje - w Lublinie, Łodzi oraz Katowicach, które okazały się sukcesem.

 

Jeśli sytuacja ulegnie poprawie, najbliższe wydarzenia planowane są na wrzesień. W tym czasie organizatorzy postanowili nie dać o sobie zapomnieć i zdecydowali się przenieść zawieszoną edycję do internetu! "Festiwal Czekolady w Twoim domu" to hasło, które przyświeca temu projektowi. Choć jego uczestnicy nie będą mogli spróbować czekoladowych specjałów, dostaną solidną porcję wiedzy o samej czekoladzie i inspiracji w postaci filmików, które przygotowali sami wystawcy oraz goście specjalni. Wśród nich znalazła się także nasza redakcyjna specjalistka od czekolady, czyli Natalia Aurora Ignacek (autorka Bloga Czekolady), która wraz z swoją bratanicą zaprezentują prosty przepis na klasyczny mus czekoladowy.

 

Festiwal będzie dostępny dla każdego online na Facebooku >>> KLIK!

Odbędzie się na początku maja.