Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Zwiększ swoje możliwości, otwierając sprzedaż online!

dodano , ecukiernia, materiał promocyjny

Nadeszły trudne czasy dla lokalnych przedsiębiorców i sklepów – obostrzenia zwiększające bezpieczeństwo w czasie kwarantanny negatywnie odbijają się na codziennej sprzedaży także w cukierniach i piekarniach.

Zwiększ swoje możliwości, otwierając sprzedaż online --> SPRAWDŹ

Mniej osób decyduje się na tradycyjne zakupy, wybierając możliwość zamówienia produktów online. W związku z tym kwitnie e-commerce, który umożliwia wybór i kupno praktycznie wszystkiego, bez wychodzenia z domu, narażania siebie i bliskich na niebezpieczeństwo.

Niewątpliwie sprzedaż online jest obecnie najważniejszym kanałem dotarcia do naszych dotychczaso­wych i nowych klientów. Dlatego zachęca­my do skorzystania z możliwości założenia własnej e-cukierni – sklepu online z wy­piekami na zamówienie. Jest to narzędzie, które pozwala na łatwą i bezpieczną sprzedaż przez internet: to własna stro­na WWW, na której możesz zaprezento­wać dostępne wypieki i produkty, a także przyjmować zamówienia i płatności. W tej wyjątkowej sytuacji zachęcamy do wy­próbowania e-cukierni przez miesiąc zupełnie za darmo, aby przekonać się o jej możliwościach i zaletach posiadania sklepu online.Wszechstronność i pomoc w każdej sytuacji
Sprzedaż internetowa ma wiele korzyści, dzięki e-cukierni zyskujesz gwarancję bez­pieczeństwa siebie i swoich pracowników, ponieważ pozwala ona ograniczyć bezpo­średni kontakt niezbędny w sklepach sta­cjonarnych. Jednak jest też wiele innych zalet, które docenisz nie tylko w wyjątko­wych sytuacjach: możesz dotrzeć do więk­szego grona odbiorców, reklamując swoje usługi i produkty przez internet oraz przyj­mując zamówienia dosłownie 24/7.

Sklep E-Cukierni posiada wbudowany bezpieczny system płatności online, a także panel zbie­rający wszystkie zamówienia, który umoż­liwia łatwe planowanie pracy i dostaw. Co więcej, zamówienia złożone online możesz realizować zarówno przez dostawy na po­dany adres, jak i odbiór osobisty – wszystko zależy od preferencji twoich i twoich klien­tów. To sprawia, że e-cukiernia pomaga w pracy na wiele sposobów, umożliwiając łatwą sprzedaż online. Co więcej, zawsze możesz liczyć na ze­spół E-Cukierni, który odpowiedzialny jest nie tylko za inicjację tego narzędzia, ale także pełen proces personalizacji sklepu i pomoc w prowadzeniu działań marketin­gowych. To sprawia, że świat sprzedaży internetowej staje otworem nawet dla osób bez doświadczenia w e-commerce.

Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć okres próbny już dziś!


KLIK>