Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Mistrz Dekoracji - wydanie specjalne już dostępne!

dodano , Redakcja AU

Po dłuższej przerwie wraca, a w nim: Marta Hidalgo i jej hipnotyzujące dzieła z czekolady plastycznej, słodkie stoły, torty kolosy, aktualne trendy dekoratorskie i 14 autorskich tutoriali polskich dekoratorek! Zacznij sezon razem z Twoim ulubionym Mistrzem Dekoracji w wydaniu specjalnym!

Mnóstwo oczekiwań, mnóstwo pracy i oto wreszcie jest! Dzisiaj oddajemy w Wasze ręce wyjątkowy numer Mistrza Dekoracji.  Pełen energii, inspiracji i dobrego smaku z pewnością posłuży Wam jako pomoc w przygotowaniu słodkości w sezonie wiosenno-letnim. 

 

Kup Mistrza Dekoracji >>> KLIK! 

 

Zmienił się nieco Mistrz Dekoracji, bo zmieniają się też trendy. Jednym z nich jest odchodzenie od wszechobecnej do tej pory masy cukrowej, na rzecz innych surowców, takich jak, np. czekolada plastyczna. Stąd też decyzja, by na naszej okładce pojawiła się mistrzyni modelowania w czekoladzie, Marta Hidalgo. Jak to możkiwe, że jej prace są tak realistyczne, a zarazem hipnotyzują baśniową i często mroczną aurą? Nam,hiszpańska artystka i zdobywczyni Cake Artist Of The Year Award 2019 opowiedziała o swojej pasji i technice pracy.

Wewnątrz numeru czeka na Was aż 14 tutoriali i 2 receptury. Wspaniali polscy artyści i pasjonaci dzielą się z Wami swoją wiedzą i talentem. Są wśród nich mistrzynie figurek, kwiatów z papieru waflowego, tortów 3D, techniki malowania, m.in. aerografem, pomysłów na proste techniki.  Tutoriale są skierowane głównie do osób początkujących, ale dzięki ich różnorodości każdy znajdzie tu coś dla siebie! Detale i zdjęcia "krok-po-kroku" sprawią, że Wasz warsztat zostanie z pewnością ubogacony o nowe zdolności i pomysły.

Z Ewą Bałdowską rozmawiamy o tortach kolosach, pytając, jak je tworzyć, przewozić, kroić i... uniknąć wielkiej katastrofy przy takich zamówieniach. Natomiast Ewa Wajs zdradziła nam, jak krok po kroku stworzyć modny i dopasowany do uroczystości słodki stół. Mnóstwo praktycznych wskazówek i bogatego doświadczenia - przeczytajcie te wywiady koniecznie przed rozpoczęciem sezonu komunijno-weselnego!

Nowością w „Mistrzu Dekoracji” jest fotograficzna prezentacja wyjątkowych komunijnych tortów – najlepsze podsumowanie trendów obowiązujących w sezonie 2020.

Miłośników nowości, poszukiwaczy topowych produktów z pewnością zainteresuje przegląd surowców i akcesoriów, po które warto sięgnąć w codziennej pracy, żeby ją usprawnić i przede wszystkim uatrakcyjnić efekt finalny.

 

Kup Mistrza Dekoracji >>> KLIK!