Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Rozkwit inspiracji z nowym Mistrzem Dekoracji!

dodano , Redakcja AU

Kwitnące gałązki pachnące cukrem, wywiad z jurorkami Cake Festival Poland, domowa produkcja tortów i jajo z niespodzianką. Te i inne niespodzianki czekają na Was w najświeższym, bo wiosennym numerze Mistrza Dekoracji.

Jedni na wiosnę sieją w ogródku, by mieć świeże warzywa. My na wiosnę zasiewamy Wasze głowy pomysłami, które zaowocują wyjątkowymi tortami! A jeśli wiosna to mamy dla Was kwitnące tutorialne - bratki, stokrotki, wiśniową gałązkę pachnącą cukrem i inne! Nie może też zabraknąć wielkanocnych niezbędników - pokażemy Wam jak zrobić zajączka, paschę i pomalować jajo. W dodatku jajo z niespodzianką!

 Wiosna to również czas komunii, dlatego zaprezentujemy jak wykonać  na tę okazję tort minimalistyczny, a także opcję nietypową. Która z nich jest lepsza? Każda, która wykonana jest z pasją i oddaniem!

Takie torty bardzo często powstają nie w wielkich zakładach cukierniczych, ale w warunkach domowych! Czy taka produkcja jest jednak legalna? Co na to sanepid? W tym numerze również kontynuujemy odpowiedzi na pytania dotyczące tego ważnego tematu. I podpowiemy jak krok po kroku rozpocząć swoją karierę z domowymi wypiekami.

 


Do Cake Festival Poland zostało pół roku! To dobry czas, by powoli rozpocząć przygotowania do swojej konkursowej pracy. Zanim to jednak nastąpi, warto najpierw przeczytać wywiad z trzema jurorkami konkursu - Katarzyną Osiecką (przewodniczącą jury), Gabrielą Ruscher oraz Sylwią Baumgart.

O Sylwii Baumgart piszemy również w relacji z Expo Sweet, gdzie zajęła II miejsce na podium na Mistrzostwach Polski w Dekoracji Tortów. Jej tort Egipt zachwycił jury, jak też naszą redakcję, dlatego właśnie jego wybraliśmy na naszą okładkę. Niech widok piramid przypomina nam o nadchodzących wakacjach i inspiruje do tego, by samemu tworzyć dzieła godne podium!

 


Chcecie poznać jeszcze więcej ciekawych trendów na nadchodzący rok, porozmawiać z naszą redaktorką i Katarzyną Osiecką na żywo, zobaczyć największą czekoladową rzeźbę i dekorować wspólnie rekordową ilość wielkanocnych ciasteczek? Koniecznie odwiedźcie Katowice 25-27 marca i SweetTARGi!

>>>SweetTARGi>>>KLIK!

 

Zobacz na ISSUU katalog reklam numeru #04 lub ściągnij plik PDF (10MB)


Prenumerata czasopisma „Mistrz Dekoracji”

 

Koszt prenumeraty Mistrza Dekoracji (4 wydania):
na terenie Polski
80 zł wysyłka listem zwykłym
92 zł wysyłka listem poleconym

Prenumerata zagraniczna kraje UE
124 zł (80 + 44)  zł z wysyłką listem zwykłym lub
140 zł (80 + 60) zł z wysyłką listem priorytetowym

SWIFT: ALBPPLPW

Zamów:
Wpłata na konto z dopiskiem: prenumerata Mistrza Dekoracji od numeru 4/2017
Alior Bank 86 2490 0005 0000 4600 7333 2139

Idea Doradztwo Biznesowe
40-750 Katowice

Dane do faktury oraz wysyłki prześlij mailem lub przekaż telefonicznie
prenumerata@MistrzDekoracji.pl
tel. 881 610 660

 

Pojedyncze wydania dostępny u naszych Partnerów:

Torcik, Sempre, Dekorpol, Sweet Decor