Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Mistrz Dekoracji prestiżowo!

dodano , Redakcja PS

Największe polskie nazwiska wśród dekoratorek, nowe talenty, gorące trendy w sezonie 2020 i większy format dla jeszcze większego prestiżu – w lutym na rynku ukaże się wydanie specjalne „Mistrza Dekoracji.

Na czele projektu stoi Kinga Jakimowicz, pomysłodawczyni i redaktor naczelna jedynego polskiego tytułu dla dekoratorów.

Kinga Jakimowicz przyznaje, że niemal codziennie otrzymywała pytania o nowe wydania „Mistrza Dekoracji”.  – Docierały do mnie sygnały, że po przerwie w wydawaniu naszego czasopisma powstała luka trudna do zapełnienia jedynie treściami z internetu, które nie zawsze są rzetelne i wyczerpujące. Dlatego kiedy wydawca tytułu – Grupa 69 – zaproponował przygotowanie prestiżowej edycji, nie zastanawiałam się długo – wspomina Jakimowicz, która zainicjowała tytuł w 2016 r.

Wieść o wyjątkowym wydaniu „MD” szybko rozeszła się w branży i spotkała z pozytywnym odbiorem. – Jak bardzo oczekiwane jest to wydarzenie, niech świadczy fakt, że zaproszenie do współ pracy przyjęło 15 znanych i cenionych w branży dekoratorek, znanych szkoleniowców, którzy na naszych łamach zaprezentują autorskie tutoriale – mówi Jakimowicz, która działa w branży od 7 lat, a obecnie rozwija sklep internetowy torcik.net.

Jak przyznaje, dzisiaj branża dekoratorska w Polsce ma nowe potrzeby, na które warto odpowiedzieć. – Świat słodkiej dekora cji zdążył mocno się rozwinąć, podobnie jak osoby zajmujące się tą branżą, które założyły firmy, kawiarnie i cukiernie oraz manu faktury słodyczy. Dziś te pracownie poszukują profesjonalnych produktów do wyrobu słodkości, a także profesjonalnych sprzę tów do wyposażenia tych pracowni i lokali. A my zapewnimy im tę wiedzę – mocno podkreśla.

Nowa, prestiżowa i wyjątkowa formuła „Mistrza Dekoracji” pojawi się akurat na początku sezonu, tuż po targach SIGEP, a jego premierę zaplanowano na targi cukierniczo-lodziarskie i dekoratorskie Expo Sweet w Warszawie.