Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Czekoladowa rzeźba Michała Iwaniuka - głosowanie trwa!

dodano , Redakcja AU

Jeszcze tylko do jutra (2 listopada) do godziny 18.00 możemy oddawać głosy na niezwykłą rzeźbę Michał Iwaniuka, która powstała podczas finału World Chocolate Masters w Paryżu. Każdy głos się liczy!

Od 31 października trwa wielki finał World Chocolate Masters, który odbywa się podczas największych targów czekolady - Salon du Chocolat w Paryżu. Michał Iwaniuk stanął w szranki do 3 rund konkursu obok 19 finalistów z całego świata. Jednym z elementów, które uczestnicy muszą zaprezentować jest czekoladowa rzeźba oddająca ideę przewodnią tegorocznej edycji, czyli Futuropolis. Jak Wam się podoba interpretacja przyszłości czekolady Michała Iwaniuka? Jeśli jesteście tak samo zachwyceni jak nasza redakcja zachęcamy do głosowania publiczności! Głosy na rzeźbę można oddawać do jutra (2 listopada) do godziny 18.00. Wspierajmy naszego reprezentanta! 

Przed uczestnikami jeszcze ostatni etap, do którego przejdzie jedynie 10 osób z najwyższą oceną jury za dotychczasowe konkurencje. UPDATE! Miło nam poinformować, że wśród najlepszych znalazł się Michał Iwaniuk! GRATULACJE!

 

 

Oddaj głos >>> KLIK! 

Zdjęcia: Akademia Czekolady

Więcej informacji >>> KLIK!