Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Ponad 500 słodkich dzieł - Cake Festival Poland 2018

dodano , Redakcja AU

Zakończyła się rejestracja do największego i najważniejszego konkursu słodkiej dekoracji - Cake Festival Poland. I to z rekordową liczbą zgłoszeń! Podczas tej edycji zobaczymy 522 prac.

Wczoraj, tj. 9 września została zamknięta rejestracja do konkursu Cake Festival Poland. Padł kolejny rekord - tym razem będziemy podziwiać aż 522 słodkich dzieł w 14 różnych kategoriach. Wśród nich - cukrowe kwiaty, ciastka i torty 3D, prace zespołowe oraz kategoria dziecięca. Oznacza to, że po raz pierwszy w Polsce zaistnieje tak okazała wystawa tortów, ciast i jadalnych dekoracji. To, co odwiedzających będzie stanowić największą atrakcję, dla jury zapowiada się jako wyjątkowo trudny orzech do zgryzienia, zważając również na rosnący z każdą edycją poziom prac. 

 

 

Prócz walki o tytuł The Best of Cake Festival Poland będziemy mogli oglądać także pokazy na żywo prezentujące tajniki sugarcraftingu oraz branżowe trendy. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowo bogata w imprezy i atrakcje towarzyszące. Co czeka na odwiedzających - szczegóły już wkrótce na facebookowym profilu festiwalu >>> KLIK!  

Słodka uczta rozpocznie się już niebawem - 23-24.10.2018

>>> Cake Festival Poland