Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Wygraj wejściówkę na Cake Festival Poland 2017

dodano , Redakcja AK

Niebywała okazja dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na udział w najsłodszym festiwalu w Polsce! Weź udział w konkursie, odpowiedz na pytanie i wygraj wejściówkę na 2 dni Cake Festival Poland 2017!

Jesteś cukiernikiem? Pasjonuje cię dekoracja tortów? A może dopiero szukasz swojej specjalizacji? Lub też chcesz po prostu zobaczyć najbardziej spektakularne nagromadzenie cukrowych dzieł w Polsce? Na każde z tych pytań jest tylko jedna odpowiedź  Cake Festival Poland. Tylko tu, w jednym miejscu, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, zobaczycie prawie 400 tortów, ciasteczek i muffinek wykonanych i udekorowanych przez dorosłych i dzieci. Będziecie mieć okazję poznać międzynarodowe gwiazdy sugarcraftingu oraz skorzystać z licznych atrakcji wystawców. Wszystko to już 14-15 października 2017

A my już teraz mamy dla Was atrakcyjną nagrodę wejściówki obowiązujące przez 2 dni trwania festiwalu. Co należy zrobić by je wygrać? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kto jest organizatorem CFP?

Odpowiedzi należy przysyłać na adres:  prenumerata@MistrzBranzy.pl
Do rozdania mamy 3 podwójne zaproszenia.

Na Wasze maile czekamy do piątku 29 września do godz. 10.00. Ogłoszenie wyników w piątek o godz. 12.00 na naszej stronie.