Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Nowy Mistrz Dekoracji pod choinkę!

dodano , Redakcja AU

A w nim, jak to na Gwiazdkę - polskie gwiazdy sugarcraftingu! Agnieszka Paczóska, czyli the Best of Cake Festival Poland oraz Jowita Woszczyńska, czyli pierwsza Polka na podium w Mediolanie, a także przegląd nagrodzonych dekoratorek w Birmingham, świąteczne cudeńka z masy cukrowej, modne monoporcje i niebezpieczne alergeny.

Sezon jesienny upłynął na zbieraniu grzybów i... nagród! Przynajmniej przez polskie dekoratorki i dekoratorów. Zarówno w Polsce jak i za granicą. Nie tylko ogromu nagród, ale też wzruszeń, emocji i inspiracji dostarczyła II edycja Cake Festival Poland, która przyciągnęła do Katowic mnóstwo zwiedzających, a halę Międzynarodowoego Centrum Kongresowego uczyniła jedyną w swoim rodzaju platformą do prezentacji ponad 300 cukrowych dzieł. Tą, która przykuła uwagę zainteresowanych, ale też szczególnie wyróżniła się w oczach jury była mała figurka czarownicy autorstwa Agnieszki Paczóski. To ona zdobyła tytuł the Best of Cake Cake Festival Poland. W tym wydaniu opowiada o swojej drodze do sukcesu, który ją ogromnie zaskoczył, ale też dodał jeszcze większego powera do pracy! 

 

 

Nie mniejszą niespodzianką było podium, które zdobyła dla Polski Jowita Woszczyńska podczas prestiżowych mistrzostw cukierników w Mediolanie, a także ogromny sukces Polek, które dosłownie zawojowały tegoroczny konkurs Cake International w Birmingham! Chcecie zobaczyć nagrodzone prace, które sprawiają, że nasze rodzime dekoratorki są w gronie tych najlepszych nawet na światowej arenie? Koniecznie zaopatrzcie się w nowy numer Mistrza Dekoracji, pełnego zdjęć i informacji.

 

 

Na długie grudniowe wieczory przy kubku gorącej herbaty polecamy też artykuł o substanacjach i produktach powodujących alergie lub reakcje nietolerancji. W dobie większej świadomości klienta taka wiedza jest niezbędna w prowadzeniu nawet niewielkiej pracowni dekoratorskiej oraz cukierniczej. 

 

 

Nie byłoby Świąt bez choinki, a Mistrza Dekoracji bez tutoriali! Swoimi pomysłami oraz wiedzą podzieliły się z czytelnikami nasze mistrzynie. Wśród inspiracji znajdziecie oczywiście bożonarodzeniowe klasyki, ale też ciekawostki takie jak lody piernikowe oraz modne monoporcje. A także - z myślą o nadchodzących miesiącach nowego roku - wystrzałowy tort sylwesytrowy, coś słodkiego na Walentynki i na Dzień Babci i Dziadka. W tym wydaniu dokładamy też receptury, dla tych, którym samo dekorowanie nie wystarcza!

 

 

Prócz tego włożyliśmy również sporo starań i serca by kolejne wydanie jedynego magazynu słodkiej dekoracji w Polsce nie zawiodło Waszych oczekiwań. Oczywiście z myślą o Nowym Roku mamy już kilka postanowień jak uczynić go jeszcze apetyczniejszym. A póki co oddajemy ten prezent w Wasze ręce i już teraz życzymy Wam spełnienia marzeń i... wszystkiego słodkiego! 

 

 

Zapraszamy do przejrzenia katalogu reklam numeru #07 lub pobrania pliku PDF (6MB)