Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Przedsiębiorco! Jeśli interesują Cię rynki zagraniczne...

dodano , Redakcja AK

Zamierzasz rozpocząć/rozwinąć działalność na zagranicznych rynkach, potrzebujesz sprawdzonych i wiarygodnych partnerów? Enterprise Europe Network pomoże Ci ich znaleźć.

Enterprise Europe Network to międzynarodowa sieć wspierająca internacjonalizację małych i średnich przedsiębiorców. To 600 ośrodków działających w 60 krajach, w państwach UE oraz poza nią (m.in.: USA, Ukraina, Białoruś, Turcja, Rosja, Meksyk, Japonia) od 2008 r. Wyjątkowa wartość sieci wypływa z faktu ścisłej współpracy ośrodków, polegającej na wymianie potrzebnych Klientowi informacji oraz dostępu do wspólnych baz danych. Lubelska Fundacja Rozwoju jest partnerem sieci od początku jej istnienia, wspierając przedsiębiorców z województwa lubelskiego w podnoszeniu ich potencjału innowacyjnego oraz poziomu konkurencyjności na rynkach zagranicznych.

Co oferujemy naszym klientom?

- Pomoc w promowaniu oferty przedsiębiorstwa na rynkach zagranicznych. Zgłoś się do nas, wypełnij profil kooperacyjny swojej firmy i oczekuj na propozycje współpracy.

- Możliwość bezpośredniego spotkania się z potencjalnymi kontrahentami zagranicznymi w ramach misji handlowych oraz targów branżowych organizowanych przez sieć. Skontaktuj się z nami, sprawdź jak możesz zarejestrować się na wybrane wydarzenia o zasięgu międzynarodowym.

- Pomoc w dotarciu do dostępnych funduszy na rozwój przedsiębiorstwa. Zapytaj, z jakich źródeł finansowania możesz skorzystać, aby podnieść poziom konkurencyjności swojej firmy.

- Możliwość udziału w szkoleniach, warsztatach, seminariach. Monitoruj naszą stronę internetową, bądź zawsze o krok przed konkurencją. Zapisz się na bezpłatne wydarzenia poświęcone m.in. tematyce eksportu, rynków zagranicznych, umów międzynarodowych, negocjacji, strategii marketingowej itp.

- Odpowiedzi na pytania z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej na rynkach zagranicznych, spełnienia norm i standardów jakościowych oferowanych produktów i usług, czy obowiązujących regulacji prawnych. Bądź na bieżąco, poradź się naszego Konsultanta.

- Przekazanie Twojej opinii dotyczącej utrudnień w prowadzeniu działalności gospodarczej w krajach Unii Europejskiej, czy dostosowania się do wymogów unijnych przepisów. Powiedz nam, z jakimi trudnościami się spotkałeś, a my przekażemy te uwagi do KE. Twój głos może okazać się niezwykle istotny podczas planowania zmian w zakresie rozwiązań prawnych obowiązujących w UE.

Nawiązanie współpracy międzynarodowej jest łatwiejsze niż myślisz. Zachęcamy do kontaktu i współpracy z ośrodkiem Enterprise Europe Network przy Lubelskiej Fundacji Rozwoju!

Ośrodek Enterprise Europe Network
Lubelska Fundacja Rozwoju
ul. Rynek 7, 20-111 Lublin

Tel. 81 528 53 11, 81 528 53 12, 81 528 53 31
e-mail: een@lfr.lublin.pl, www.eenep.pl, www.een.org.pl