Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Zielony Tydzień 22-28 kwietnia - kupuj eko za mniej!

dodano , Administrator

Zapraszamy do zaangażowania się w Zielony Tydzień członków PIŻE – sklepy i producenci, akcja skierowana jest do oso - konsumentów, które dbają albo chcą zacząć dbać o naszą planetę. Pod koniec kwietnia (22-28 kwietnia) w sklepach z żywnością ekologiczną będzie można kupić produkty ekologiczne członków PIŻE w promocyjnych cenach.

Czym jest Zielony Tydzień?
Zielony Tydzień Polskiej Izby Żywności Ekologicznej to akcja zachęcająca do zakupu ekożywnościi ekoproduktów, którą Izba organizuje od 3 lat. Skupiamy się na najwyższej jakości produktach ekologicznych. To akcja, dzięki której ekologiczne sklepy mogą nabyć produkty od ekologicznych producentów w promocyjnych cenach., a następnie sprzedawać je konsumentom z uwzględnieniem tych specjalnych rabatów. Nie promujemy marek czy konkretnych produktów, promujemy akcję i wysoką jakość proponowanych owoców, warzyw, produktów zbożowych i zbóż.

 

Krótko: wszystko jest tańsze, by zachęcić do skosztowania EKO żywności najwyższej jakości!

Zielony Tydzień to akcja, podczas której przez 7 dni można spróbować nowych smaków,odkryć nowe ekologiczne produkty,zobaczyć gdzie kupować BIO idowiedzieć się, dlaczego żywność ekologiczna jest warta uwagi. Jest to też po prostu świetna okazja, żeby zrobić ekozakupyza niższą cenę.

więcej >