Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Z miłości do ciasta

dodano , Redakcja MH, materiał promocyjny

W tym roku firma FRITSCH po raz pierwszy pojawi się na targach Europain. Na swoim stoisku firma zaprezentuje nowoczesne metody produkcji croissantów.

Współpraca z francuskimi partnerami jest filarem sukcesu firmy FRITSCH - producenta urządzeń piekarniczych, dlatego też targi Europain to termin obowiązkowy dla jej handlowców. W tym roku po raz pierwszy FRITSCH nie występuje wspólnie ze swoim dystrybutorem - firmą Gelé S.A.S., lecz przygotowuje samodzielne stoisko, na którym będzie można również spotkać doradców firmy Gelé.
Jak zawsze firma FRITSCH kładzie nacisk na praktyczne prezentacje maszyn do produkcji wypieków, gdyż tylko w ten sposób odwiedzający targi mogą bezpośrednio poznać zalety takich urządzeń. Jak przystało na wiodące francuskie targi, największym zainteresowaniem cieszą się różnego typu croissanty: obok klasycznych, również mini-croissanty i specjalne croissanty FTO (Frezer-to-Oven), które piecze się bez rozmrażania. Zaplanowano również prezentacje produkcji mini-ślimaków.
W Paryżu będzie można z bliska zobaczyć m.in. maratończyka - wałkowarkę do ciasta FRITSCH ROLLFIX 700 i FRITSCH MULTICUT - kompaktowe, wielofunkcyjne urządzenie do produkcji wypieków drobnych i zwijanych, oraz do wszelkiego rodzaju bułek. Szczególne zainteresowanie odwiedzających powinno wzbudzić nowe urządzenie – zwijarka  FRITSCH CSV, które przy pomocy podciśnienia dokładnie i delikatnie układa kęsy ciasta, co bardzo korzystnie wpływa na jakość i jednorodność produktów.


Firma FRITSCH będzie  na targach Europain w Paryżu w dniach od 3 do 7 marca 2012 w hali 4 na stoisku 4E/78.