Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

PRPH KANDY

Piotrków Trybunalski, 97-300

woj. łódzkie

Fabryczna 1/3

Produkty i usługi


Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług

Opis działalności

PRPH KANDY to nowoczesny polski zakład przetwórstwa owoców oferujący półprodukty dla przemysłu spożywczego. Działamy od 1985 roku. Nasz szeroki asortyment obejmuje różnorodne komponenty owocowe i kremowe: termostabilne nadzienia do ciastek, polewy do lodów, wsady do jogurtów, owoce kandyzowane i inne. MOCNE STRONY FIRMY Opieramy się na prawie 30-letnim doświadczeniu w przetwórstwie owoców. Nasze atuty to: - nowoczesne linie technologiczne - stale udoskonalany park maszyn - wyspecjalizowana kadra - absolwenci chemii spożywczej stale szkolący się w zakresie nowych rozwiązań - szeroka współpraca w zakresie opracowywania produktów obejmująca również doradztwo technologiczne - położenie w centrum Polski - sprawna i elastyczna organizacja dostaw do Klientów z całej Polski i zagranicy - wdrożony system HACCP oraz zasady GHP i GMP Polecamy nasze owocowe i kremowe komponenty dla cukiernictwa, lodziarstwa i mleczarstwa. To najwyższej jakości półprodukty spożywcze, bazujące na owocach lub tłuszczu roślinnym.

Produkty są wystandaryzowane, powtarzalne, przetestowane w najtrudniejszych warunkach, a do tego po prostu bardzo smaczne. Najnowszym proponowanym przez nas produktem są termostabilne nadzienia budyniowe w smakach waniliowym, adwokat, toffi i kukułka. Stabilne w wypieku i szybkim mrożeniu, o idealnej konsystencji i fantastycznym smaku, a przy tym w bardzo konkurencyjnej cenie. Komponenty owocowe na pierwszy rzut oka przypominają dżem. Ściśle kontrolowany proces zaczyna się od wymieszania owoców z cukrem lub słodzikami. W zależności od potrzeby dodawane są zagęstniki, aromaty i barwniki. Taki skład daje praktycznie nieograniczone możliwości stworzenia produktu do sprecyzowanych potrzeb klienta: od płynnych esencji do smakowej wody mineralnej przez gęste wsady do jogurtów po twarde nadzienia do ciast.

Wszystkie nasze produkty przeznaczone są dla przemysłu spożywczego, przede wszystkim cukiernictwa, mleczarstwa i przemysłu lodziarskiego. Przykładowe produkty to kremowe nadzienia budyniowe do ciast, galaretki do ciastek typu "delicja", owocowe nadzienia do pierniczków, aseptyczne wsady do jogurtów, serków, maślanek, toppingi do lodów. Proponujemy wyroby standardowe lub opracowane na zamówienie. Nasz dział badań i rozwoju ma duże doświadczenie we współpracy z klientami i wspólnym opracowywaniu parametrów idealnych do danego zastosowania. Dla Klientów, którzy tego potrzebują gwarantujemy pełną aseptykę.

Artykuły powiązane

Kandy

Telefon(y):
44 6495152.

Fax: fax 44 7320624

WWW: http://www.kandy.pl , http://www.lauretta.eu.