Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Guz Technika Piekarnicza

Siemianowice Śląskie (Michałkowice), 41-103

woj. śląskie

ul. Budryka 4

Produkty i usługi


Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług

Opis działalności

Początki firmy GUZ TECHNIKA PIEKARNICZA sięgają 1992 r. Jej założycielem i właścicielem jest Waldemar Guz. Na początku funkcjonowania firmy działalność ukierunkowana była głównie na sprzedaż pieców, maszyn i urządzeń po regeneracji. Dostęp do sprzętu używanego renomowanych firm, umożliwił modernizację wielu zakładom piekarniczym i cukierniczym, których nie stać było na zakup nowych urządzeń. Należy również zwrócić uwagę na to, że sprzęt używany poddawany renowacji przez firmę GUZ TECHNIKA PIEKARNICZA nie odbiegał jeżeli chodzi o funkcjonalność od urządzeń nowych.

W tej chwili oferta naszej firmy obejmuje zarówno urządzenia nowe jak i używane. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firm: Eberhardt Backereitechnik- Niemcy, Hein Backofenbau Luxemburg, Ciberpan - Hiszpania, Hobart- Niemcy, Bertuetti- Włochy Sinmag Europe- Belgia Lillnord - Dania Delta - Niemcy.

Zadania, które stawiamy przed sobą to przede wszystkim świadczenie usług na jak najwyższym poziomie. Fachowy personel przekazuje więc potencjalnym nabywcom jak najwięcej informacji. Sprzęt oferowany przez naszą firmę spełnia obowiązujące normy i przepisy bhp oraz sanitarne.

Na wszystkie urządzenia udzielamy gwarancji oraz zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Sprzedaż połączona jest z dostawą do klienta, montażem, uruchomieniem i próbnym rozruchem. Przy większych projektach, jak na przykład linie technologiczne, technolodzy pomagają tę produkcję wdrożyć. Firma GUZ TECHNIKA PIEKARNICZA Sp. z o.o. posiada także małą piekarnię w Chorzowie, w której każdy zainteresowany klient może zobaczyć, jak pracują oferowane przez firmę urządzenia.

W nawiązaniu do krótkiej charakterystyki firmy chcielibyśmy zaprosić Państwa do odwiedzenia siedziby naszej firmy w Siemianowicach Śląskich przy ul. Budryka 4.

Artykuły powiązane

Guz Technika Piekarnicza

Telefon(y):
32 229 49 27.

Fax: fax 32 229 55 03

WWW: http://guztech.com.pl.