Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

TELDREAM s.c.

Gdańsk, 80-171

woj. pomorskie

ul. Beethovena 23

Produkty i usługi


Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług

Opis działalności

Firma TELDREAM już od 1991 roku działa na rynku automatyki przemysłowej dostarczając wysokiej jakości rozwiązania elektroniczne, a także kompletne urządzenia klientom z całego świata. Przykładem produktów docenionych w kraju i za granicą mogą być dozowniki wody, dozowniki-mieszacze wody oraz regulatory temperatury wykorzystywane w piecach piekarniczych. Silnym punktem naszej firmy są również regulatory wilgotności oraz urządzenia i systemy rejestracji danych.

W trakcie swojej działalności firma wyspecjalizowała się w obsłudze firm z branży spożywczej, a w szczególności piekarniczej. Zrealizowaliśmy także wiele projektów dla klientów z innych gałęzi przemysłu, na przykład drogeryjnego, czy metalurgicznego. W trosce o zadowolenie naszych klientów dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezproblemową pracę produkowanych urządzeń i minimalizować straty, oraz przestoje wynikające z awarii. Jakość naszych urządzeń jest dla nas priorytetowa. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań technicznych, oraz najbardziej niezawodnych podzespołów.

Produkty naszej firmy są cały czas unowocześniane pod kątem wykorzystania nowszych, bardziej niezawodnych komponentów. W efekcie udaje nam się połączyć ze sobą sprawdzone na przestrzeni lat rozwiązania z jakością i funkcjonalnością możliwą do osiągnięcia dzięki postępowi technicznemu.

 

TELDREAM s.c.

Telefon(y):
58 348 56 95.

Fax: fax 58 348 56 95

WWW: http://www.teldream.com.