Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

HI-TEK

Warszawa, 04-665

woj. mazowieckie

ul.Majerankowa 12

Opis działalności

Firma Hi-Tek S.C. została utworzona w 1994r. przez 3 wspólników: Barbarę Zaniewskš, Stefana Nestorowicza i Danutę Wróblewskš. Rozpoczęliœmy działalnoœć między innymi wprowadzeniem na rynek polski doskonałej jakoœci pieców piekarniczych obrotowych amerykańskiej firmy BAXTER. Następnie współpracowaliœmy przez wiele lat z firmš FNaerotherm z Danii, znanej z wysokiej jakoœci pieców obrotowych.

Od kilku lat naszym stałym dostawcą szerokiej gamy pieców piekarniczych i do cukierni jest firma EUROPA s.r.l. z Włoch. Naszym hitem z kilku ostatnich lat w sprzedaży są supernowoczesne piece rurowe "Leonardo" produkcji tej firmy. Specjalizujemy się w dostawach wielu urządzeń piekarniczych i cukierniczych oraz maszyn do produkcji ciastkarskiej i oblewarek do czekolady produkcji renomowanych firm z Unii Europejskiej.

Naszym stałym dostawcą jest słoweńska fabryka GOSTOL-GOPAN specjalizuje się w projektowaniu i wyposażaniu dużych piekarni przemysłowych z piecami tunelowymi. Od początku naszej działalności ważnym dostawcą naszej firmy jest znany holenderski producent dzielarek i krajalnic do chleba firma DAUB Bakery Machinery B.V.

Rozwijamy stale również produkcje własną, głównie agregaty do garowni, garownie, smażalniki pączków oraz linie robocze do ciast z szeroką gamą wałków tnących.Swiadczymy usługi serwisowe i wykonujemy remonty pieców i maszyn piekarniczych.

Sukcesywnie zwiększamy naszą ofertę jak i podnosimy jakość naszych usług. Zapraszamy do współpracy, chętnie dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem.

Osiągnięcia

Firma HI-TEK S.C. zajmuje się kompleksowym wyposażaniem piekarni, cukierni i ciastkarni. Zajmujemy się fachowym doradztwem popartym wieloletnim doœwiadczeniem, projektowaniem, sprzedażą urządzeń i ich instalacji. Prowadzimy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny oraz zajmujemy się naprawami urządzeń piekarniczych i ciastkarskich

HI TEK

Telefon(y):
tel./fax (0-22) 812 61 71.

WWW: http://hitek.pl.