Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

ULMA Packaging Polska

Łajski, 05-119

woj. mazowieckie

ul. Sikorskiego 6B

Produkty i usługi


Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług

Opis działalności

ULMA Packaging ponad 50 lat doświadczenia w produkcji maszyn pakujących. Historia firmy rozpoczęła się w 1961 roku. Początkowo Ulma Packaging produkowała maszyny pakujące na potrzeby lokalnych zakładów cukierniczych. Z biegiem lat firma rozwijała się zwiększając asortyment maszyn jak i grupę odbiorców urządzeń sprzedając maszyny początkowo na rynku hiszpańskim, a zbiegiem lat na całym świecie.

Ulma Packaging obecnie jest dużą międzynarodową firmą. Zatrudnia ponad 1000 pracowników na całym świecie. Reprezentowana jest przez 17 własnych przedstawicielstw oraz ponad 40 dystrybutorów. Maszyny pakujące produkowane są w 6 zakładach produkcyjnych. Nad ciągłym rozwojem technologicznym czuwają inżynierowie pracujący w 2 centrach technologiczno-rozwojowych. Ulma Packaging każdego roku wprowadza na rynek nowe modele maszyn pakujących, niejednokrotnie wyznaczając kierunki rozwoju. Rozszerzając naszą ofertę pracujemy nad automatyzacją procesów pakowania. Ulma, kupując szwajcarskiego producenta robotów przemysłowych, wprowadziła do swojej oferty automatyczny załadunek produktów.

Obecnie w Polsce pracuje klkaset maszyn pakujący z logo Ulma. Naszym odbiorcom proponujemy maszyny do pakowania: - w folię strech z ręcznym i z automatycznym podawaniem produktu. - maszyny rolowe (THERMOFORMING) do pakowania w folie miękkie TFS 200-300 oraz w folie miękkie lub twarde TFS 400-700 i SUPRA, OPTIMA. Jako jedyny producent maszyn pakujących oferujemy jako standard kompletną linię maszyn w wykonaniu łatwym do sanityzacji; - maszyny typu FLOW PACK z folią podawaną od góry lub a dołu- BALTIC, FM 305, ARTIC. - maszyny typu TRAYSELAER przeznaczone do pakowania produktów umieszczonych na tackach. Wydajność pakowania do 200 tacek na minutę. - maszyny do pionowego pakowania produktów z serii VTI i VTC.

Celem ULMA Packaging Polska na najbliższe lata jest dalsze budowanie zaufania klientów do rozwiązań proponowanych przez ULMA Packaging. Cel ten osiągniemy dzięki doskonale wyszkolonemu, profesjonalnemu zespołowi doradców handlowych oraz sprawnie działającemu serwisowi na terenie całego kraju, który bardzo szybko i skutecznie reaguje na każdy sygnał klienta.

Artykuły powiązane

ULMA Packaging Polska

Telefon(y):
22 766 22 50.

Fax: fax 22 774 43 68

WWW: http://www.ulmapackaging.pl.