Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Baker Poland

Kraków, 30-215

woj. małopolskie

Piotra Borowego 41B/29

Opis działalności

Firma Baker Poland oferuje na polski rynek i rynki innych krajów Unii Europejskiej wyroby fabryki Baker Ukraina, która wyróżnia się wysoką jakością i standardami technicznymi oraz posiada międzynarodowe certyfikaty ISO 9001 i ISO 22000.

W naszej ofercie posiadamy zwijane cukrowe rożki waflowe do lodów w szerokim asortymencie, a mianowicie rożki z kratką bez rantu, rożki z kratką z rantem, stożki waflowe oraz rożki wielokolorowe i wielosmakowe.

Oferujemy także dekoracje i ozdoby do lodów oraz wyrobów cukierniczych, kolorowe posypki, drobno pokrojone wafle i kulki ryżowe w białej, mlecznej, deserowej i wielokolorowej czekoladzie, rurki waflowe i ciasteczka do lodów w różnych kształtach, rozmiarach i z logo klienta, a także pasty do produkcji lodów rzemieślniczych i wyrobów cukierniczych.

Wszystkie wymienione wyżej produkty z powodzeniem mogą być wykorzystane zarówno w przemysłowej produkcji lodów, jak i w branży HoReCa. Cały asortyment naszej produkcji jest dostępny w magazynach zlokalizowanych na terenie Polski.

Zapraszamy Państwa do efektywnej i owocnej współpracy!

Artykuły powiązane

Baker Poland

Telefon(y):
+48 730 274 552.

WWW: http://bakerpoland.pl/index.html.