Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Mechanika Maszyn Leszek Bartkowiak

Znin, 88-400

woj. kujawsko-pomorskie

Ul. Lipowa 13

Produkty i usługi


Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług

Opis działalności

Oferujemy maszyny i urządzenia nowe oraz po remontach kapitalnych. Prowadzimy profesjonalny serwis maszyn piekarniczych.

Firma założona została w 1982 r. Od samego początku istnienia zajmujemy się remontem kapitalnym, sprzedażą nowych i używanych maszyn piekarniczych produkcji krajowej oraz z krajów Europy Zachodniej.

Od początku istnienia kierujemy się zasadami solidności, rzetelności oraz doświadczeniem, co skutkoje silną pozycją marki na rynku Polskim. Współpracując z wieloma firmami branżowymi jesteśmy w stanie zapewnić Państwu profesjonalną obsługę oraz doradztwo techniczne przy wyborze urządzeń i maszyn piekarniczych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów od 2011 roku rozpoczęliśmy produkcję miesiarek spiralnych IMMBIS które zdobyły uznanie na rynkach Polskich i zagranicznych. Bogata oferta miesiarek daje nam możliwość zaopatrywania w maszyny małe jak i większe piekarnie. Produkujemy miesiarki spiralne z dzieżą stałą, miesiarki spiralne z dzieżą wyjezdną, miesiarki MR z narzędziami wymiennymi oraz miesiarki kątowe.

Wszystkie nasze urządzenia przeznaczone dla piekarnictwa cechują się wysoką jakością oraz stosowaniem innowacyjnych rozwiązań które zostały wprowadzone dzięki wskazówkom naszych klientów.

- Dzielarko-zaokrąglarki do bułek
- Dzielarki do chleba
- Bagieciarki
- Gniotowniki do maku
- Krajalnice do chleba
- Miesiarki spiralne
- Młynki do bułki tartej
- Rogalikarki
- Ubijaczki cukiernicze
- Wałkownice
- Piece cukiernicze
- Linie do chleba
- Części zamienne i akcesoria

Rozpoczęcie działalności

1982

MMB Bartkowiak

Telefon(y):
603-448-113
791-639-165.

Fax: fax 52-30-22-654

WWW: http://mmbartkowiak.pl.