Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Targi w Lublinie

dodano , Redakcja KG, materiał promocyjny

Już 7 września zaczynają się targi Bakepol w Lublinie, które potrwają trzy dni. Spotkanie przedstawicieli branży piekarskiej, ciastkarskiej i lodziarskiej to ważne wydarzenie dla wystawców, możliwość nawiązywania nowych kontaktów z krajowymi i zagranicznymi producentami.

Blisko 30 firm zadeklarowało swoje przybycie na chwilę obecną. W edycji poprzedniej swoją ofertę zaprezentowało 130 wystawców z Polski, Czech, Niemiec, Francji, Słowacji oraz Turcji. W ubiegłym roku targi zwiedziło 5500 profesjonalnych zwiedzających.

Co zobaczymy?

Targi są dobrym pretekstem do podejmowania wielu ważnych dyskusji, spotkaniem profesjonalistów i wymiany opinii na nurtujące branżę problemy. Udział w targach BAKEPOL deklarują producenci, dystrybutorzy, firmy usługowe i duże firmy. Wystawcy zaprezentują szeroki wachlarz produktów, od maszyn i urządzeń technologicznych, poprzez dodatki i komponenty dla piekarnictwa, cukiernictwa i lodziarstwa, aż po akcesoria i wyposażenia piekarni, cukierni i sklepów. Dzięki targom możliwa jest wymiana doświadczeń, poruszanie najważniejszych dla branży spraw w merytorycznych dyskusjach.

Trafna lokalizacja

Lublin to największe miasto na wschodzie Polski, umożliwi to przybycie zainteresowanych z Białorusi, Litwy, Łotwy i Rosji, a także jest łatwo dostępne dla województw ościennych i całego wschodniego regionu Polski. Infrastruktura i lokalizacja  przestrzeni wystawienniczej w Lublinie spełniają wszelkie oczekiwania wystawców i zwiedzających. Tereny targowe znajdują się ok. 2 km od zabytkowej Starówki i centrum Lublina, kilkaset metrów od przystanków PKP i PKS, a między nowoczesnym Portem Lotniczym Lublin, który realizuje połączenia krajowe i zagraniczne, a stacją PKP, kursuje specjalna kolejka.  Miejsce wystawy skonsultowano z biznesmenami, przedstawicielami branży i profesjonalistami, uznano, że tradycje i kultura Lublina z pewnością będą sprzyjały w nawiązywaniu nowych kontaktów.

Więcej informacji na stronie www.bakepol.pl