Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Słodycz, po którą warto sięgnąć!

dodano , Redakcja MH, materiał promocyjny

Przyjazna Słodycz to ogólnopolski program promujący wyroby cukiernicze odpowiadające najnowszym trendom świadomego odżywiania się. Program skupia cukiernie, dla których wysoka jakość składników jest szczególną wartością. Przystąpiło do niego już ponad 180 zakładów cukierniczych z 760 punktami sprzedaży w całej Polsce.

Wyroby oznaczone znakiem "Przyjazna Słodycz" to nie tylko słodka przyjemność, ale również moc wartościowych składników - przyjaznych tłuszczów z linii Prima i Maestro oraz mąki graham, miodu, ziaren słonecznika, pestek dyni, orzechów itp.

Ruszył także ogólnopolski portal programu „Przyjazna Słodycz”. Pełni on dwojaką funkcję. Po pierwsze, to wyszukiwarka cukierni oferujących między innymi ciasta spod znaku „Przyjaznej Słodyczy”. Do tej pory nie było w sieci strony, która dawałaby użytkownikowi możliwość wyboru cukierni najbardziej odpowiadającej jego potrzebom (oferta, godziny otwarcia, lokalizacja itd.). W portalu można także znaleźć informacje dotyczące idei programu i jego założeń, ciekawe artykuły na temat dietetyki – wartościowych składników, odpowiednio zbilansowanej diety oraz miejsca, jakie w niej zajmują wybory cukiernicze.

 

Więcej na: przyjaznaslodycz.pl