Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Strażnik Twojego biznesu

dodano , viking, materiał promocyjny

Czy zdarzyło Ci się, że brakowało pieniędzy w kasie względem sprzedanego towaru? Produkty znikały, a Ty do dzisiaj nie zobaczyłeś za nie należności. Jaki był tego powód? Kradzież, którą nie sposób dostrzec "gołym okiem".

Dlatego właśnie stworzyliśmy wyjątkowy system ADA++ Antifraud. Codziennie zmniejszamy i wyłapujemy nieprawidłowości w sprzedaży. Dostarczamy Ci szczegółowe informacje o nieuczciwych pracownikach nawet w systemie zmianowym, abyś już nigdy więcej nie był okradany. Znikające produkty i niezgodności w codziennych przychodach to przeszłość. Twoje pieniądze są pod naszą stałą ochroną.

Firma Viking 2 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością działa w branży informatycznej od 1995 roku. Właściciel Adam Deptuła był głównym projektantem czołowych programów firmowych takich jak WF-FaKir firmy WA-PRO. Wspólnie z firmą TACT tworzył znany program dla piekarni WF-Precel.System Infopiek został wykonany w nowoczesnej 32-bitowej technologii Microsoft Visual FoxPro. Może pracować na własnej bazie danych oraz na dowolnej bazie przy wykorzystaniu sterownika ODBC. Środowiska bazodanowe współpracujące z Infopiek: MSDE, MSSQL Server 2000, MSSQL Server 2005, Oracle 9, FireBird

Wspomagamy funkcjonowanie naszych Klientów we wszystkich obszarach ich działalności, poprzez dostarczanie kompletnych rozwiązań informatycznych na miarę potrzeb. Kładziemy duży nacisk na długotrwałą współpracę, klient zadowolony z dostarczonych przez nas usług jest naszą najcenniejszą referencją.

Proponujemy rozwiązania spełniające realne potrzeby, począwszy od doboru sprzętu, wdrożenie programów aż do zapewnienia połączeń teleinformatycznych i internetowych. Nasze rozwiązania są łatwe do stosowania również dla personelu niewykwalifikowanego oraz charakteryzują się bardzo wysoką szybkością pracy przy dużej ilości danych. W tym obszarze jesteśmy liderami w Polsce

Nasza oferta jest kompletna. z powodzeniem wyczerpuje zapotrzebowanie branży piekarsko-cukierniczej na obsługę informatyczną produkcji, sprzedaży i obsługi sklepów własnych.

więcej >