Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Franczyzowa ekspansja Yogen Früz

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Koncepcja Yogen Früz zyskuje w Polsce kolejnych franczyzobiorców i otwiera kolejne placówki. Na przełomie września i października br. w Galerii Kociewskiej w Tczewie zostanie uruchomiony kolejny punkt franczyzowy z mrożonymi jogurtami marki Yogen Früz - czytamy w portalu Franczyza w Polsce.

Lokal w Tczewie to już drugi punkt franczyzowy, a kolejny jest już w zaawansowanej fazie rozmów z jedną z podwarszawskich galerii. Od września został wprowadzony czwarty wariant stoiska – tzw. mini fruz, dzięki czemu punkt z mrożonymi jogurtami można otworzyć już za kwotę 50 tys. zł na powierzchni 5m². – Ten wariant został wprowadzony dla kandydatów, którzy wcześniej byli zainteresowani otwarciem własnego punktu Yogen Früz, ale rezygnowali z powodu braku wystarczających środków finansowych – informuje Anita Gagoś, pełnomocnik masterfranczyzobiorcy marki Yogen Früz w Polsce.

Yogen Früz jest światowym liderem w sprzedaży wysokiej jakości mrożonych jogurtów. Posiada ponad 1,2 tys. placówek w 25 krajach na całym świecie.

 

źródło: www.franczyzawpolsce.pl