Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Relacja z dni otwartych Republiki Smaku – sklepu dla pasjonatów cukiernictwa

dodano , Ambasador 92, materiał promocyjny

9-11 maja podczas dni otwartych w Republice Smaku w Piasecznie, przy ulicy Raszyńskiej 13, na klientów czekała moc atrakcji. W tym wyjątkowym miejscu stworzonym dla cukierniczych pasjonatów przybyli goście mieli okazję uczestniczyć w pokazach oraz degustować lody rzemieślnicze.

Dni otwarte były idealnym momentem, aby zainspirować się i zapoznać z szerokim asortymentem wysokiej jakości produktów dla cukiernictwa sklepu Republika Smaku, który od lat oferuje najlepsze składniki do tworzenia wypieków oraz drobne akcesoria cukiernicze i dekoracje. Metamorfoza sklepu pozwoliła na przeprowadzenie zmian wizualnych i organizacyjnych, by lepiej odpowiadał na potrzeby klientów i pozwalał na szybki dobór potrzebnych produktów wyeksponowanych na półkach.

Dni otwarte Republiki Smaku rozpoczęły się od prezentacji wykonania szybkich i jednocześnie zachwycających deserów. Technolodzy firmy Ambasador pokazali również, jak tworzyć nietuzinkowe i piękne dekoracje. Klienci mogli usiąść w specjalnie przygotowanej strefie relaksu, delektując się lampką wina musującego i kawałkiem tortu. 10 maja producent znakomitej belgijskiej czekolady z ponad 100-letnim doświadczeniem, firma Callebaut, przygotował czekoladowe monoporcje oraz proste i efektowne desery w kubeczkach. Ostatniego z dni otwartych eksperci firmy Credin zaprezentowali proces tworzenia zjawiskowych glazur na ciastach, przygotowali torcik bezowy, pyszne ciasto maślane oraz dwie wariacje ciast z owocami na kruchym spodzie.

Republika Smaku oferuje również produkty dla piekarnictwa, dlatego na pokazie nie mogło zabraknąć wytrawnej nuty smaku – technolodzy z firmy Credin poczęstowali gości firmowymi chlebami z dodatkiem smalcu i innych past.

Firma Ambasador pragnie podziękować wszystkim przybyłym i zaprosić do częstego odwiedzania sklepu stacjonarnego, a osoby, którym wygodniej jest robić zakupy online, do wizyty na jego stronie internetowej: https://republikasmaku.net/, gdzie regularnie czekają na nie atrakcyjne rabaty.