Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Dwa lata promocji na Polagrze - rabaty i gwarancja cen dla zdecydowanych

dodano , Administrator

Rosnące ceny towarów i usług sprawiają, że firmy ponoszą coraz wyższe koszty. jednak w maju wystawcy targów Polagra mogą zagwarantować sobie najlepsze ceny za udział w tegorocznej edycji i gwarancję ich utrzymania w następnym roku. Jak to zrobić?

Takiej oferty jeszcze na targach POLAGRA nie było! Klienci, którzy do 31 maja zdecydują się zaprezentować swoją firmę na poznańskich targach branży spożywczej i zadeklarują chęć wystawienia się za rok, otrzymają preferencyjne ceny uwzgledniające 10% rabatu i gwarancję ich utrzymania.

Wyprzedź konkurencję
Targi branży spożywczej POLAGRA to miejsce, w którym od lat twarzą w twarz spotykają się przedstawiciele różnych segmentów: producenci żywności, dostawcy technologii do jej produkcji oraz przedstawiciele sektora HoReCa. A skoro 80% profesjonalnych zwiedzających stanowią osoby decyzyjne, właśnie w Poznaniu podejmowane są decyzje biznesowe kluczowe dla wielu przedsiębiorstw.

Podczas najbliższej edycji, która odbędzie się 27-29 września 2023 r., silną reprezentację będzie miała branża piekarnicza. Już na kilka miesięcy przed wydarzeniem do grona wystawców dołączyły firmy, takie jak Unox, IBIS czy Jackowski. Liderzy rynku wiedzą, co robią. Szybkie zgłoszenia umożliwiają m.in. negocjację najlepszych miejsc w pawilonach oraz niższe ceny. Warto podążać ich śladami i do 31 maja dołączyć do grona wystawców targów POLAGRA.

Szybka decyzja się opłaca
Właśnie w maju organizatorzy targów POLAGRA przygotowali promocję dla klientów, którzy zdecydują się na nieco dłuższą współpracę. Wystawcy, którzy do końca miesiąca zgłoszą swój udział w tegorocznych targach i zadeklarują, że wystawią się na nich w roku 2024, otrzymają 10% rabatu na powierzchnię. Decyzja i deklaracja zapewnią im również utrzymanie cen z bieżącego roku.Warto jak najszybciej skontaktować się z zespołem targów:
Daria Maciejewska
tel. +48 603 410 223
e-mail: daria.maciejewska@grupamtp.pl

Paweł Flachmański
tel. +48 693 028 109
e-mail: pawel.flachmanski@grupamtp.pl

Sylwia Rogowicz
tel. +48 691 021 975
e-mail: sylwia.rogowicz@grupamtp.pl

Filip Głogowski-Kurpisz
tel. +48 692 464 944
e-mail: filip.glogowski@grupamtp.pl