Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Owoce kandyzowane nagrodzone

dodano , Redakcja AU, materiał promocyjny

Kolejny Medal Europejski dla Kandy. Tym razem to owocom kandyzowanym przyznano prestiżowe wyróżnienie, którym honorowane są tylko najlepsze polskie marki o wysokim potencjale rozwojowym.

Kandy produkuje owoce kandyzowane od początku swojej działalności, czyli od 1985 roku. Wytwarzane są one tradycyjną metodą, bez użycia konserwantów, barwników ani aromatów. Przeznaczone są głównie dla przemysłu cukierniczego i lodziarskiego. 

Medal Europejski przyznaje Business Centre Club. Ze względu na to, że BCC jest organizacją o zasięgu międzynarodowym, konkurs został objęty honorowym patronatem przez Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny w Brukseli, organ doradczy UE.

- To dla nas prawdziwa radość i zaszczyt, że kolejny produkt z naszego portfolio, został doceniony - mówi Dariusz Socik, właściciel i dyrektor zarządzający Kandy. - Wcześniej uznanie zdobyły nadzienia termostabilne Lauretta, żele dekoracyjne Cristalli  i glazury mirror Ascanio. Medal Europejski potwierdza wysoką jakość naszej produkcji oraz zachęca do dalszej ekspansji na zagranicznych rynkach.

 


Kandy jest rodzinną firmą z branży spożywczej. To wiodący producent owoców kandyzowanych, komponentów dla przemysłu mleczarskiego, lodziarskiego, cukierniczego. Kandy zaopatruje duże zakłady produkcyjne, mleczarnie jak i hurtownie czy cukiernie.

www.kandy.pl