Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Sveba Connect – przepis na sukces dla sieci sklepów i piekarni

dodano , Jackowski, materiał promocyjny

Sveba Dahlen od 1948 roku specjalizuje się w budowie pieców – jest jednym z największych producentów na świecie. W najnowszej ofercie dystrybutora - firmy Jackowski - znajdziemy odpowiedź na pytanie: jak w nowoczesny sposób, zdalnie kontrolować wypiek i pracę pieców Sveba Dahlen z kilku jednocześnie.

Sveba ConneCt – przepis na sukces DLa sieci skLepÓW i piekarni

Odpowiedzią na to pytanie jest Sveba Connect stworzony z my ślą o zarządzaniu sieciami piekarni i sklepów. Za pomocą mobilnych urządzeń, takich jak laptop, smartfon czy tablet, Sveba Connect umożliwia zdalne sprawdzanie m.in.: przebiegu pracy pieca, typu aktualnie wypiekanych produktów, wykorzystywane go przepisu, zużycia energii elektrycznej czy ewentualnej usterki pieca. Pozwala także monitorować konkretny czas otwarcia i za mknięcia drzwi, podgląd zadanych temperatur, sprawdzenie wykresów wydajności pracy w trybie Eco mode czy zastosowanego zaparowania. Technologia ta umożliwia weryfikację historii wszystkich proce sów zachodzących w piecu. Na podstawie sporządzonych statystyk samodzielnie in formuje użytkownika o terminie serwisu i konserwacji urządzenia.

 

Warunkiem korzystania ze Sveba Connect jest podłączenie pieca do internetu. Użyt kownik otrzymuje wówczas własny login i hasło, dzięki czemu ma pełen podgląd pracy pieców w różnych punktach. Zalogowani użytkownicy mogą także korzystać z udostępnionych przez innych przepisów i receptur. Dużym ułatwieniem jest wysyłanie przepisów między piecami, co pozwala na oszczędność czasu i redukcję kosztów każdorazowego wdrażania nowych receptur w wielu punktach tej samej sieci piekarni.

Klienci oczekujący na obsługę w sklepie mogą „na żywo” przyglądać się procesowi wypieku produktów na obracającym się wózku w piecu. Chcesz zwiększyć zyskowność firmy, umocnić własną markę na rynku i w tym samym czasie zapewnić najwyższej jakości produkt? Sveba Connect pomoże ci w tym! Stosując nowoczesne technologie i podłączenie pieców do serwisu Sveba Con nect, zyskujesz dostęp do szerokiej gamy narzędzi, które dają pełną kontrolę nad procesem wypieku w każdym miejscu i o każdej porze. W celu podniesienia jakości wypieków, obniżenia kosztów zużycia prądu, zwiększenia zyskowności czy optymalizacji pracy skorzystaj z zebranych danych i uruchom swój profil ze Sveba Connect. Firma Jackowski udzieli nie zbędnych informacji i pomocy. Sveba Connect występuje we wszystkich piecach obrotowych: od najmniejszych sklepowych po największe, 4-wózkowe przemysłowe konstrukcje. Oprócz możliwości zdalnej kontroli, szwedzkie piece Sveba Dahlen charakteryzują się wyjątkową oszczędnością, a to dzięki za stosowaniu najnowszych technologii w ich wykonaniu. Wśród konkurencji wyróżnia je izolowana podłoga w wersji Eco+ oraz opa tentowany system dwukierunkowego obrotu wózka podczas wypieku, czyli IBS, który zapewnia dostarczenie do produktu takiej samej ilości ciepła z każdej strony. Bardzo wydajny system zaparowania oparty jest na kaskadach, w których, w zależności od mo delu pieca, znajdują się kule lub pręty aluminiowe.

 

Piece obrotowe posiadają doskonałą izolację termiczną wełną skompresowaną i podwójną szybę rewizyjną w drzwiach wykonaną ze szkła odbijającego ciepło. Piece obrotowe szwedzkiej firmy Sveba Dahlen to urządzenia klasy premium. Właściciele piekarni i cukierni cenią je za wyjątkową oszczędność i do skonały stosunek ceny do jakości. Niezawodność pieców Sveba Dahlen wynika z wysokiej jakości ich wykonania. Komponenty potrzebne do budo wy pochodzą od renomowanych, sprawdzonych dostawców, a przed wysyłką z fabryki każdy piec jest szczegółowo sprawdzany. W ofercie firmy znajdują się również piece modułowe cukiernicze, piece do pizzy, garownie i piece tunelowe.