Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Masz pomysł na książkę - wydaj ją z Mistrzem Branży!

dodano , Redakcja AU

Chcesz podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i autorskimi recepturami? Wydaj swoją publikację z Mistrzem Branży. Zapewnimy fachową pomoc w każdym aspekcie!

Własna publikacja stała się dziś synonimem prestiżu i wizytówką marki. Prowadzisz szkolenia, masz bogate doświadczenie pracy, zbiór autorskich receptur i chcesz tym wszystkim podzielić się z czytelnikami? Wydaj swoją książkę! 

 

 

 

Nasze wydawnictwo zapewnia pomoc w realizacji projektu od strony redakcyjnej, graficznej i marketingowej. Zajmiemy się korektą i redakcją tekstu, oprawą graficzną, składem oraz drukiem. Jesteśmy otwarci na prace zbiorowe oraz indywidualne. 

Masz gotowy materiał? Prześlij go do nas! Skontaktujemy się z Tobą po zapoznaniu się z treścią. Chcesz skonsultować z nami swój pomysł? Również zachęcamy do kontaktu. 

Poszukujemy autorów specjalizujących się w branży: piekarskiej, cukierniczej, lodziarskiej, sugarcraftingu oraz czekoladzie.  Aktualnie nasza redakcja pracuje nad publikacją o czekoladzie. Chcesz dołączyć do grona specjalistów w tym temacie? Szukasz miejsca promocji swoich produktów i surowców Zapraszamy do udziału w projekcie!  

 

Kontakt z redakcją: redakcja@mistrzbranzy.pl