Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Tortowa rywalizacja w Katowicach i Krakowie

dodano , Redakcja AU

Jesteś specjalistką od słodkich dekoracji? Masa cukrowa to twój ulubiony surowiec? A może nie ma lepszego od ciebie w pracy z kremem maślanym? Weź udział w Konkursie Tortów podczas Festiwalu Czekolady w Katowicach oraz Krakowie.

Festiwal Czekolady organizowany przez agencję WeForm cieszy się co raz większym uznaniem wśród konsumentów, którzy mogą dziś wybierać w szerokiej ofercie wydarzeń dla łasuchów. Kolejne edycje przycuągają nawet zagranicznych wystawców i specjalistów z branży, którzy starają się szerzyć w Polsce kulturę jedzenia czekolady. 

 

 

Jedną z niewątpliwych atrakcji festiwalu jest wystawa i Konkurs Dekoracji Tortów i Małych Form, w którym dekoratorzy mogą pokazać szerokiej publiczności swój artystyczny talent i wygrać atrakcyjne nagrody. W tym roku, choć sam festiwal wędruje po 12 różnych miastach w Polsce, konkurs odbędzie się w Katowicach i Krakowie. Zadaniem sugarcrafterów jest zaprezentować gotowy tort (przygotowany na atrapie) w wybranej przez siebie kategorii: tort 3D, jadalne figurki lub małe formy, torty okolicznościowe. Udział wziąć mogą zarówno profesjonalni sugarcrafterzy, ale także amatorzy, którzy hobbistycznie zajmują się dekorowaniem tortów.

 

 

Konkurs odnędzie się 8 marca w Katowicach oraz 22 marca w Krakowie. Torty oceniać będą: Anna Daraż (Ann Belle Patissierie), Łukasz Wylenżek (Sweet Decor), Ela Hurek ( Ooo ciacho!), Gabriela Górecka - pomysłodawczyni i wpsółorganizatorka konkursu. 

 

 

 

Chcesz pokazać swój talent? Pobierz kartę zgłoszeniową i weź udział w konkursie! >>> KLIK!