Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Rok czekolady

dodano , Redakcja AU

Takiego obfitości festiwali czekolady jeszcze w Polsce nie było! Wszystko za sprawą firmy WeForm, która zaprasza wystawców i uczestników do słodkiej uczty w ponad 10 atrakcyjnych lokalizacjach.

Na początku była tylko jedna lokalizacja w ciągu roku - Bielsko Biała. Potem Festiwal Czekolady i Słodyczy powędrował do Sandomierza i Kazimierza, by w 2020 roku zawitać aż do 12 różnych miast w Polsce! Za wszystko odpowiada firma WeForm z Warszawy. 

 

 

Festiwal Czekolady WeForm to wystawcy z polskimi i zagranicznymi manufakturami czekolady, pralinami, figurkami i wszelkimi innymi smakołykami związanymi z czekoladą. Oprócz tego każda edycja to również tematyczne strefy, w których odbywają się warsztaty dla najmłodszych, ale też spotkania z gościami specjalnymi, degustacje czekolady i panele dyskusyjne. Odwiedzający moga liczyć na liczne konkursy z nagrodami, udział w akcjach charytatywnych (np. cykliczna akcja krwiodastwa za czekoladę), malowanie czekoladowego muralu lub seans fimu "Charlie i Fabryka Czekolady".

 

 

Ważnym elementem większości edycji jest Konkurs Tortów i Małych Form, w którym dekoratorki i dekoratorzy prezentują torty (na atrapach) w różnych kategoriach.

Weź udział w konkursie >>> KLIK! 

 

 

 

 

W najbliższym czasie wydarzenie odbędzie się w Lublinie (15-16.02.), Łodzi (29.02-01.03), Katowicach ( 7-8 .03) i Krakowie (21-22.03).

 

  

Więcej informacji >>> KLIK!

Festiwal Czekolady na facebooku >>> KLIK!