Mistrz Branży - interaktywny portal dla piekarzy, cukierników, lodziarzy.

Thermico Plus - idealnie dopełni każde wnętrze

dodano , Winkler, materiał promocyjny

Na przestrzeni dziesięcioleci firma WACHTEL znacząco rozwinęła portfolio urządzeń i rozwiązań, reagując na zmieniające się potrzeby rzemiosła. Obecnie nasza oferta obejmuje ponad 30 typów niezawodnych pieców o zróżnicowanej wielkości i zdolności wypiekowej oraz szeroką gamę urządzeń chłodniczych.

Szanowni Państwo,

Firma WACHTEL powstała w 1923 r. z myślą o rzemieślniczych piekarniach, by zapewniać im najlepsze, najwyższej jakości i niezawodne piece do wypieku chleba. Od tamtego czasu, nieprzerwanie od blisko 100 lat, wspiera rozwój rzemiosła piekarskiego, pracując nad tworzeniem kompleksowych rozwiązań dla małych i średnich zakładów, gdzie chleb robi się od podstaw. Z tych rozwiązań korzysta już ponad 5 tysięcy przedsiębiorców na całym świecie. Cieszymy się, że w gronie zadowolonych Klientów są także polskie piekarnie i cukiernie!

Na przestrzeni dziesięcioleci firma WACHTEL znacząco rozwinęła portfolio urządzeń i rozwiązań, reagując na zmieniające się potrzeby rzemiosła. Obecnie nasza oferta obejmuje ponad 30 typów niezawodnych pieców o zróżnicowanej wielkości i zdolności wypiekowej oraz szeroką gamę urządzeń chłodniczych, które dopasowujemy do indywidualnych potrzeb zakładu. Obok funkcjonalności, efektywności i energooszczędności równie ważna jest estetyka urządzeń. Wraz z rozwojem piekarstwa wypracowaliśmy autorskie rozwiązania, które mają istotny wpływ na komfort pracy w piekarniach oraz optymalizują procesy produkcyjne. Wśród nich są automatyczne systemy załadowcze i automaty chłodniczo-garownicze pozwalające na kontrolowany rozrost ciasta (niepowtarzalna technologia COOL RISING). Co ważne, dział rozwoju dba o to, by nasze urządzenia spełniały rygorystyczne wymagania jakościowe i ekologiczne.

 

Marka WACHTEL to obecnie potwierdzony symbol najwyższej jakości i dbałości o klienta, rozpoznawalny nie tylko w Niemczech czy Polsce, ale w całej Europie i na świecie. Za tą jakością i niezawodnością stoi również Zespół Doradców - doświadczonych i sprawdzonych fachowców, którzy potrafią ocenić realne potrzeby klienta, opracują optymalne rozwiązanie dla firm i zapewnią opiekę w trakcie realizacji zamówienia.

Zapraszamy do stałej współpracy z korzyścią dla rozwoju rzemiosła!

http://www.wachtel.pl

Pobierz Katalog produktów WACHTEL >>

 

 

CHCESZ POZNAĆ SZCZEGÓŁY?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYMI PRZEDSTAWICIELAMI!

Zapraszamy do stałej współpracy z korzyścią dla rozwoju rzemiosła!